Wpis z mikrobloga

Dziś ostatni film na dobranoc, jutro mam wolne to postaram się wrzucić coś #!$%@?ącego z butów.

Are you agitated?

The Signal
#sciencefiction #film #filmnawieczor // Tag autorski: #crystalhills

Główny bohater, Nic, przez swoje schorzenie postanawia zdystansować się od swojej dziewczyny. W międzyczasie kontaktuje się z nim haker, który doprowadza naszych bohaterów na jakieś pustkowie. Po serii dziwnych, surrealistychcznych zdarzeń. Nic trafia do odizolowanego obietku badawczego, gdzie wita go sam Morfeusz w tzw. hazmat suit. #!$%@? wie jak to teraz na polski przetłumaczyć.

Z nagrań głównego bohatera okazuje się, że to nie haker wezwał ich na pustkowie, a coś bardziej pozaziemskiego. Schorzenie Nica z czasem przemija, za czym stoi Morfeusz. Kończyny bohaterami zdają się być zbudowane z z obcej technologii, która pomaga mu wydostać się z obiektu badawczego.

Główny bohater próbuje pomóc swoim przyjaciołom wokorzystując swoje nowe możliwości. Historia jednak trochę zmienia kurs i okazuje się, że wszystko co do tej pory uważali za prawdę, to tylko jeden ze światów w których przyjdzie im funkcjonować.

Perełka sci-fi, 8/10 u mnie, dobra rola Fishburna i tego drugiego głównego gówniarza. Końcówka wprawia w osłupienie.
crimsontides - Dziś ostatni film na dobranoc, jutro mam wolne to postaram się wrzucić...

źródło: comment_S9C5khmGr4jTTJ2AgI9RHpZ5espfviLo.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz