Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy myślicie, ale myślę, że duża część osób z was nie używa tutaj mózgu. Moje spostrzeżenia. Są wykresy, obrócone świece młotki, odbicia korekty itp itd cały czas tutaj to pokazujecie. Super fajnie, ale to tylko wykresy. Postarajcie się myśleć szerzej. Btc przechodzą w tym momencie z rąk jednych do drugich, ktoś kto kupuje BTC w tym momencie raczej nie jest głupi i wie mniej więcej jak to działa musi czekać, aby zyskać. To debile w tym momencie się wyprzedają, mądrzy zrealizowali swoje zyski na górce, a nie stracie. No więc przechodząc do meritum. Utrzymujemy się od bardzo długiego okresu w zakresie około 10k-12k, teraz zeszliśmy poniżej 8k. Przez ten okres czasu ludzie, którzy liczą na zarobek w dłużej perspektywie zdążyli zakupić BTC, a Ci którzy są aktualnie na wykresie poniżej 10k właśnie to robią. Co się stanie na logiczne myślenie, jak panikarze wyprzedają swój kapitał w BTC? A no właśnie to, że będzie go mało na rynku. BTC stanowi pary kryptowalutowe na większości giełd, więc popyt na niego będzie musiał być tak czy siak. Więc co się spryciule stanie jak PODAŻ się drastycznie ograniczy? Dochodzi do tego aspekt, że w pewnym momencie może wystrzelić, a ludzie grający na shorty będą próbowali za wszelką cenę wejść.
#kryptowaluty
  • 7