Wpis z mikrobloga

  • 61
Oblałem egzamin, #!$%@? mnie z roboty, baitcoin umar grzebiąc me nadzieję na lepsze jutro i pozbawiając części oszczędności ( ͡° ʖ̯ ͡°) Że też jeszcze sobie tego głupiego ryja nie rozwaliłem to cud.
#kryptowaluty #bitcoin #litecoin
  • 27
  • Odpowiedz
@Freakz: kto Ci #!$%@? zabrał marzenia? :D a tak na serio, btc powinno #!$%@?ć w kosmos w ciągu 20-50dni, potem alty. Więc kupisz sobie firmę w której pracowałeś, zamkniesz tę dziurę. Nie naganiam!
  • Odpowiedz
pozbawiając części oszczędności


@Freakz: jakby rósł, to byś też cały czas trzymał i dalej nie miał oszczędności(chyba, że byś sprzedał). Póki nie sprzedałeś ze stratą- nic nie straciłeś. HODL!
  • Odpowiedz
@Freakz: znajdź sobie jakieś fajne zajęcie na parę miesięcy (żeby nie skupiać się na wykresach) i w międzyczasie szukaj roboty. myślę, że prędzej czy później krypto pójdzie po naszej myśli, podstawa to nie obsrać zbroi i nie wyjść. trudne miesiące, niedzielni się wyprzedają, kapitał zostaje u hodlerów którzy potem sprzedadzą coiny nowym graczom którzy kupią na ath. do tej pory zawsze tak było i raczej będzie póki krypto się nie
  • Odpowiedz
@Freakz: teraz sprzedać jak btc spadło o połowę, to to samo co siąść w domu i stzelić sobie w kolano. Odebrałbyś sobie marzenia:D sam... nie ktoś :D. Ja właśnie kupiłem iote. W jakim zawodzie pracowałeś?
  • Odpowiedz