Wpis z mikrobloga

#wroclaw #urbancard udało mi się kupić legendarny "roczny - niewidoczny".

Bilet kosztuje 800 zł, żadnych problemów w internetowym serwisie (poza tym, że nie działał wczoraj wieczorem i rzucał yellow screenami XD), a przy próbie zakodowania "okres ważności biletu jest za długi dla tego typu karty". Mam najnormalniejszą urban card wyrobioną przy pl. Legionów. WTF?

(°°

Oczywiście infolinia nie odbiera
  • 10
@sasik520 a próbowałeś zakodować w automacie na przystanku czy w tramwaju/autobusie? Ja ostatnio pierwszy raz korzystałem z nowego automatu na przystanku i pokazał mi że brak oczekujących biletów na kodowanie, a w autobusie zakodowałem normalnie.
@sasik520: a to trzeba kodować te nowe bilety? Na stronie urbancard w nagłówku "Jak kupować bilety i doładowania EP na www.urbancard.pl" jest napisane, że nie wymagają kodowania.
@sasik520: EP to jest funkcja elektronicznej portmonetki. Na starej karcie tego nie ma, ale wszystko inne działa tak samo. W drugim wątku kolega @Blumchen3Q zauważył, że zmiany będą obowiązywać dopiero od 8.03 i dopiero wtedy nie trzeba będzie kodować biletów.
mam podobny problem, kontaktu mailowego z bok też nie polecam. Twierdzą, że nie ma żadnego biletu, pomimo innej informacji w systemie :D