Wpis z mikrobloga

Mam taką sytuację w Plemionach:

1. Mam 4 szlachciców
2. Wysyłam ich wszystkich po kolei na wioskę barbarzyńską na przejęcie za pomocą opcji dodawania automatycznego (chyba z Premium), że wpadają wszystkie jeden po drugim w tej samej sekundzie.
3. Okazuje się, że miałem na tyle szczęście, że po 3 atakach wioska zostaje przejęta
4. Problem jest taki, że 4 atak wchodzi, niszczy moje wojska, zbija jeszcze bardziej poparcie i przede wszystkim zużywa dodatkowego szlachcica - czyli na jednej wiosce straciłem 2 szlachciców

Nie było kiedyś tak, że ten ostatni atak po przejęciu wioski powinien zostać potraktowany jako odwiedziny i nie robić żadnych szkód?

#plemiona
  • 11
  • Odpowiedz
Nie było kiedyś tak, że ten ostatni atak po przejęciu wioski powinien zostać potraktowany jako odwiedziny i nie robić żadnych szkód?


@Vojak: nie gdy atakujesz samego siebie, gdy członek plemienia atakuje innego współplemieńca to wtedy są odwiedziny
  • Odpowiedz
@Jurigag: to tak naprawdę wysłanie karety 4 szlachciców to loteria gdzie nastawiamy się na pewne przejęcie ale z możliwą stratą 2 szlachciców?
  • Odpowiedz
@Vojak: @Jurigag: no i to zależy też od ustawień świata

ale bardzo często miałem taką sytuację na różnych światach i zawsze było tak jak w twoim przypadku

no i to dziwne że 3 grube dały radę, chyba że miałeś rycka albo jakiś bonus
  • Odpowiedz
@Jurigag: @MaddoxX1911: no to słabo trochę, korzystałem przy okazji z flagi bonusu do zbicia poparcia nieświadomie. W sumie nie wiem teraz co lepsze - stracić 2 szlachty i jednego odbudować i mieć pewną wioskę czy tracić czas na podwójne przejmowanie. :D
  • Odpowiedz
o tak naprawdę wysłanie karety 4 szlachciców to loteria gdzie nastawiamy się na pewne przejęcie ale z możliwą stratą 2 szlachciców?


@Vojak: w zasadzie przejęcie wioski 3 szlachcicami w normalnych warunkach to takie szczęście, że aż pech i tak ogólnie dużo częściej się zdarzy, że nie przejmiesz wioski czterema, niż przejmiesz trzema.
  • Odpowiedz
@arko123: no właśnie 2 ostatnie wioski pod rząd przejąłem 3 szlachcicami ale ze złotą bonusem dodatku zbicia poparcia. W takim razie lepiej z niego nie korzystać i słać 4.
  • Odpowiedz