Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyły mi się kartki w notatniku, co oznacza, że niniejszym trzasnęłam 40 brzydkich 4-panelowych komiksów z różnych „śmiesznych” rzeczy, które mi się czasem przydarzają (). Mam jeszcze kilka niezrealizowanych pomysłów, więc niedługo będę musiała udać się do sklepu i kupić drugi notes~
Chciałam się tak tylko pochwalić (๑❛ᴗ❛๑)


Niektóre lądowały na mirko, ale większość ma zbyt hermetyczny humor albo jest zbyt osobista żeby się nimi tu dzielić :3
#chwalesie #botgirlrysuje
BotGirl - Właśnie skończyły mi się kartki w notatniku, co oznacza, że niniejszym trza...

źródło: comment_T4VhIYYZNcqeIP3Y9lgd3HcGAORp4hKi.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@BotGirl: Bardzo ładne rysunki, story takie meh. Mystic Messenger lel, musiałem wygooglować co to za gierka, chyba jakiś sim date, jakby niebieski w takie coś grał to odrazu #przegryw . Czy jesteś z tych typów co lubi chłopczyków z K-Popu?
  • Odpowiedz
@BotGirl: Nie wiem czy bariści wiedzą coś poza kolejnością naciśnięcia guzików w ekspresie, ale mity o odwadniającej kawie już dawno obalono.
  • Odpowiedz
  • 0
@sidekick1980: Cóż, fragment o hermetyczności humoru nie wziął się we wpisie znikąd ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co do chłopców z kpopu to mi różnicy nie robią, po prostu mam kilka piosenek które lubię męczyć w kółko~
  • Odpowiedz
@HeadH: och jaki jestem powazny. jeden papier wiosny nie czyni, daj mnie przeglad systematyczny literatury to pogadamy. denialisci antropogenicznego ocieplenia tez sie powoluja na jakies papiery
  • Odpowiedz
@naiwny_bayes: Taki poważny jak widzi ludzi powtarzających głupoty przez co kolejni ludzie powtarzają głupoty.

Lol, zajrzyj w metodologię, tutaj się nie bada czegoś co ma miliard czynników tylko potencjał nawadniający napoju, w tym przypadku zbliżony do wody. Co do "papierów" to dochodzi jeszcze ocena źródeł, jak ci PLoS nie pasuje to pewnie nawet "Nature" nie wystarczy.

A google scholar jest pełne wyników, wystarczy ruszyć dupę:
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0278691517301709
  • Odpowiedz