Wpis z mikrobloga

Ma ktoś gry Rockstar na steamie? Bo słyszałem, że na nowych systemach są jakieś bugi i źle się gra w gierki pokroju Vice City. A dają teraz w paczce na Humble Bundle i się zastanawiam czy kupić czy bubel. W komentarzach na fanpage Humble Bundle też ludzi piszą o rzekomych bugach. Ktoś zorientowany w temacie?

#humblebundle #gta
  • 11
  • Odpowiedz
@Widzet Zależy czy chodzi Ci o wszystkie gierki R* czy tylko te ,,starsze,, produkcję, bo u mnie GTA V na Steam śmiga miodnie bez problemów, kumpel w San Andreas też żadnych problemów nie napotykał.
  • Odpowiedz
@Widzet
Z tego co wiem to steam ma własne wersje tych gier
Np san andreas jest inne w porównaniu do san andreas z pudełka więcej błędów graficzych ponoć tak samo z każdą inną grą starszą od GTA IV
Lecz jakoś zmacznie nie ma problemu z tym a błedy wyskakują dosyć rzadko
jeżeli tanio to dlaczego nie
Tylko nie pamiętam czy jest tam możliwość ustawienia rozdzielczosci 1980×1080 bo z własnego doświadczenia wiem
  • Odpowiedz
@Tempacc: To chyba nie będę się bawił... W sumie nie wiem czy by mi się chciało pykać na kompie w takie leciwe gierki. Za to smartfon to co innego, kupiłem Vice City i sobie popylam co jakiś czas i jest spoko. Jak przejdę i się nagram to kupię San Adreas.
Ale bundlel trochę kusi ze względu na La Noire i Max Paynów (ominęła mnie ta seria, a bym obadał).
  • Odpowiedz