Wpis z mikrobloga

#januszdetailingu
Wczoraj, w gorących na mikro przeleciała mi jakas drama odnośnie oddawania za darmo mebli. Nie wglebialem sie w temat, ale...
Na finn.no czyt norweskim aledrogo jest zakładka gis bort, gdzie ludzie oddają za free, tak za darmo różnego rodzaju fanty. Meble, soft, narty, sprzet agd, telewizory. I to nie są stare, czy zniszczone zeczy. Warunek jest jeden, musisz sam odebrać!
W taki sposób ja wyhaczylem sofe i dwa fotele ikea kolekcja 2017 w b. dobrym stanie.
Dlaczego oddają za free? Skoro mozna sprzedać!
Jest kilka przyczyn, ale główna to brak czasu, ludzie zmieniają wystrój wnetrza, przeprowadzają sie etc a wywóz na śmieci - czasochlonny

Mozna odebrać i sprzedac.
Tak, osobiście znam trzy takie grupy ludzi. Łowią na gis bort okazje, magazynuja i sprzedają. Jedyny ich koszt to czas, transport i magazynowanie. Wystawienie ogłoszenia jest za free

Gis Bort to bardzo dobre miejsce na wyposażenie wynajętego mieszkania bez inwestycji kasy, wystarczy troche cierpliwości
#ciekawostki #januszebiznesu
Pobierz localgoodness - #januszdetailingu
Wczoraj, w gorących na mikro przeleciała mi jakas d...
źródło: comment_okXfUWFtxXvx2SwJer6dCmAgNMK6QoIF.jpg
  • 7
Tak, osobiście znam trzy takie grupy ludzi. Łowią na gis bort okazje, magazynuja i sprzedają. Jedyny ich koszt to czas, transport i magazynowanie.


@localgoodness: Czy ta grupka ludzi to polacy? Fajną idee potrafią #!$%@?ć dla kilku groszy.