Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
Hej mireczki #otwartywykopmobilny
Beta 0.5.4 (ostateczny patch na poprzednie wersje, trochę popsułem z wpisami i apka co moment się wywalała)
- Dodałem opcje w ustawieniach do przełączenia spoilerów w tryb rozwijany, oraz w formie dialogów (domyślnie)
- crash po kliknięciu w spoiler / wpis (nareszcie) @taxi20
- zdublowane powiadomienia już nie są wyświetlane @Mickson @mlekopan16
- zoptymalizowałem większość list, apka powinna o wiele płynniej działać

Wydaje mi się że jest to ostatnia z mniejszych aktualizacji, w kolejnych wersjach najpewniej będzie już ekran profili i może ekran dodawania linków
Github: github.com/feelfreelinux/WykopMobilny
Proszę o zgłaszanie błędów pod tagiem #owmbugi
  • 12
Wołam zainteresowanych (64) z listy OtwartyWykopMobilny
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @feelfree @HetmanPolnyKoronny @kacperski1 @MadIen @harry-potter @lewymaro @rudy103 @poje_bant @Pawlis @pzqmoxwn @Muci3k @anwaro @Airwaves @Madeinchina @boradacz @upiorny @Robsenovsky @devillikeme @Twinkle @Mu_H @Theia @dajpandolara @pavaczek @p98 @BlackLadybug @pciem @mydailymemes @adamooo121 @PanKszysiu @xMrWywroteK @mich_al @Ponek @SmallCaracan @powalacz @reazer @DupaJasia_ @m_bielawski @meetom @Jakses @ashmedai @esqr @aro84 @
@feelfree: nie apdejtowałem ostatnio z repo bo mam wersję GP, ale znalazłem buga - jak się wejdzie na tag przez klik na tag, to cofnięcie na poprzedni ekran wymaga 2x wstecz, pierwszy raz wstecz tak jakby nic nie zmienia tzn. widać że przeskoczyło jakieś activity ale nic się nie zmieniło
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@feelfree: jeden głupi bug zauważyłem teraz. Otrzymałem powiadomienie, że mam nowy komentarz kierowany do mnie jednak odczytałem go wchodząc we wpis którego dotyczył. Na navbar nadal jest informacja z liczbą 1 nie przeczytany, ale po wejściu w powiadomienia nie ma nic nowego (api to dobrze interpretuje), ale wejście w powiadomienia i odświeżanie listy nie kasuje badge na navbar. Może jak ściąga się listę powiadomień to navbar powinien aktualizować się do wartości