Wpis z mikrobloga

@consummatumest

Idę jutro na kolokwium w celach zwiadowczo-turystycznych. Moją jedyną amunicją i nadzieją będzie dobrze naładowany telefon i pełny pakiet internetu.


Jutro mam egzamin na który jeszcze się nie uczyłam, mogą mnie w każdym momencie #!$%@?ć ze studiów, a ja sobie piję kawkę i przeglądam różne oferty na studia 2 stopnia, chociaż jestem dopiero na 2 roku xD

Najważniejsze to się nie stresować.

Takie jest podejście osoby która jest na kierunku który
  • Odpowiedz
@Stragan: co do pierwszego to zdałam za pierwszym na trzy! co do drugiego to zdałam na 3.5, ale w drugim terminie :C niektóre przedmioty nie są super ważne. każdy ma na studiach zapychacze i właśnie o nich była mowa. nie jestem wzorową uczennicą i najczęściej mam 3.5, często w drugich terminach. może nie będę miała średniej 5.5 i nie będe wybitnym naukowcem.
  • Odpowiedz
@consummatumest:
Nie poszłam dzisiaj na #studbaza bo wiecie - same wykłady, a to pogoda nie tak, łóżeczko cieplutkie i na jutro mam troche nauki i oddać projekt. Ale nie powiedziałam mojemu niebieskiemu, że zostałam w domu i od rana go unikam i nie siedzę na fejsie żeby myślał, że jestem na zajęciach. Jak zapyta to powiem, że jednak zostałam w domu, ale liczę na to, że jednak nie będzie w ogóle
  • Odpowiedz
@consummatumest: W sumie każdemu się może zdarzyć - jedną rzecz się oleje, potem poprawka, a tu nowe zaliczenie trzeba zdać itd. Nie wiem, czy powinęła Ci się noga, czy Ci się nie chciało, ale studencka brać powinna trzymać się razem, a już zwłaszcza w czasie sesji. Trzymam więc kciuki! Sam jestem na drugim roku i zapowiada mi się piekielna sesja, więc tym bardziej nie osądzam.
  • Odpowiedz
@motoinzyniere: dżizas, nie masz co robić, tylko przeglądasz moje wpisy żeby mi udowodnić, że powinnam się zabić? xD nie wiem o co Ci teraz chodzi. mi na moich studiach też zależy i nie wiem - mam ci pokazać wykaz moich ocen z tego semestru żebyś uwierzył, że mam pozaliczane przedmioty?
nigdy nie miałeś gorszego momentu w życiu, że teraz tak wyśmiewasz mnie, bo kiedyś coś mi się nie udało? napisałam to
  • Odpowiedz
@consummatumest: Miałem gorszy moment w życiu, przy którym ten Twój to gówno - inaczej bym Ci tego nie pisał. Zamiast gadać o tym w internetach to wziąłem dupę w troki i zaliczyłem wszystko co miałem w plecy (15 przedmiotów). Dopóki nie przestaniesz znajdować wymówek i po prostu uczciwie nie zrobisz swojej roboty, to nic z tego nie będzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@motoinzyniere ale ja też zaliczam przecież. Tamte warunki są sprzed roku, wtedy o tym nie pisałam. W tym semestrze jest wszystko okej i napisałam to w celach heheszkowych a nie w formie żalu jaka to ja biedna i nieszczęśliwa. Ja nie widzę żadnego problemu w tym żeby te pieniądze po prostu zarobić.
  • Odpowiedz
  • 1
@prosile woooo szanuję i zazdroszczę. Gdybym mogła zacząć swoje życie od nowa to nie bałabym się i poszła w kierunku psychiatrii ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Btw jesteś na takich studiach i masz bordo?
  • Odpowiedz