Wpis z mikrobloga

Oto jak mnie olśniło w temacie tych kłamstw związanych z Polską i Polakami. Skopiowałem z mojego wpisu, bo wydaje mi się (mam przeczucie), że obecnie toczy się rozgrywka o naszą niepodległość!! Mam nadzieję, że się mylę i robię z igły widły. Ale jak nie podniesiemy głosu przeciwko tym kłamstwom jako naród. To świat może przyjąć wersję kłamców i wtedy będą mieć usprawiedliwienie do każdej podłości wyrządzonej nam, jako narodowi.
Wg mnie, teraz jak nigdy musimy stanąć w jednym szeregu i pokazać, że z ofiary wielkiej zbrodni, chce się zrobić zbrodniarza. Każda pomoc mile widziana.. jak coś ta na priva. A jak coś to sam będę działał od jutra we Wrocku. Nastukam ulotek i będę je rozdawał, a wieczorem szukał poparcia w necie. STOP KŁAMSTWU #stopklamstwu
... z mojego wpisu pod znaleziskiem...
https://www.wykop.pl/link/4138253/polska-kolaborowala-z-nazistami-jak-francja-i-holandia/
...
Przyznam, że tak do 35 lat byłem święcie przekonany, że żadne państwo na świecie. Nie pozwoliłoby sobie na tak bezczelne kłamstwa. Szczególnie, że byłem w Oświęcimiu i groza tego miejsca jest przytłaczająca. I zwyczajnie w głowie mi się nie mogło zmieścić. (stąd to przekonanie) Że ktoś może być tak niewiarygodnie podły, czy wręcz nieludzki. Aby PRÓBOWAĆ wykorzystywać tą tragedię. Do osiągnięcia jakichkolwiek korzyści.. politycznych czy materialnych.
Ale to co teraz obserwujemy, to jest nic innego jak próba 'zastraszenia i wymuszenia' całego narodu.(!!)
A od tego to już naprawdę blisko do eksterminacji. (czyt. ludobójstwa) Bo przecież z 'patologią' trzeba walczyć i ją izolować. A na pewno pozbawić możliwości działania.
https://sjp.pwn.pl/sjp/eksterminacja;2556299.html

Ja #!$%@?..olśniło mnie jak to się może skończyć.. Przecież jak rząd i PiS się ugnie przed tymi kłamcami. To już jeden krok do ponownych rozbiorów Polski.(!!!) Jak będzie choć sygnał, że ulegają... trzeba wyjść na ulicę i dać im do zrozumienia, że MY jako Naród Polski. Nie godzimy się na żadne ustępstwa w tym temacie!!! Bo jak nic nie zrobimy, to ten nasz cały 30 letni trud. Odbudowy naszej Ojczyzny i oczyszczania jej ze sprzedajnych gnoi. Którzy za garść monet, sprzedaliby swoją matkę. Te wszystkie nasze wyrzeczenia w imię lepszego jutra. To wszystko pójdzie 'psu w dupę'...

Wydaje mi się, że nawet nie powinniśmy czekać na rozwój wypadków. Tylko zorganizować marsze przeciwko temu zakłamaniu. Wtedy pójdzie w świat, że Polacy to nie stado baranów. I my jako naród nie boimy się konfrontacji z tymi, co próbują na nas wymusić przyznanie się do czegoś, co nigdy nie miało miejsca. (!!)

Zaraz walę na mirko, to może znajdę poparcie i pomoc w zorganizowaniu tych marszy.

Wysyłajcie na priv chęć pomocy w tej akcji. Ja biorę jutro wolne i będę 'atakował' net w tym temacie.
Wolę dmuchać na zimne, niż nic nie zrobić, a później mieć pretensje do innych, że do tego dopuścili.

Tylko proszę tych co wierzą w nasz kraj i chcą, aby był on silny i niepodległy, ale PiS im stoi w gardle. Odrzucie to uprzedzenie, bo jak nas będzie 'wiela'. I nie damy się zmanipulować różnym politykom z prawa i lewa. To jest nawet szansa, że podczas organizacji tych marszów. Powstanie nowa siła polityczna, która może stać się rzeczywistą i konstruktywną opozycją dla PiS'u. Tak mi się zamarzyło przez chwilę, bo to byłoby takie 'pikne'. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to moim zdaniem mało realne... :-(

Ale, że się uda zorganizować te marsze, przeciwko zakłamywaniu historii Polski. WIERZĘ CAŁYM SOBĄ!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polska #afera #patriotyzm #swiat #przemyslenia
  • 3
  • Odpowiedz
@szopa123: a ja zachęcam wszystkich aspołecznych i piwniczaków (czytaj mireczków 100%) do walki w sieci. To jest dosyć skuteczne narzędzie. Poza tym każdy z nas ma jakichś zagranicznych znajomych, których mógłby w tym temacie doedukować, a przedtem zapytać ich co o tym sądzą. Dzięki temu będziemy wiedzieli, jak widzą to ludzie na zewnątrz.
  • Odpowiedz
@stranger13: w dzisiejszych czasach, trzeba walczyć na każdym froncie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Net to #1, ale jestem przekonany, że to za mało. Trzeba demonstrować siłę tłumów, bo bez tej demonstracji. Żaden polityk nie będzie takiego protestu brał na poważnie. Dwa i więcej frontów działania = większa skuteczność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wyrządzonej


@szopa123: Podstawą do wszystkiego jest wiedza, Polacy naród okupowany od 1939 roku przez NIemców od 45 przez żydo-komunę pod nadzorem stalina a od 89 roku przez żydo - mniejszość żydowską - poddani indoktrynacji i wszechobecnemu zakłamaniu- przecież wystarczy chcieć i zajrzeć do literatury faktu. O składzie personalnym sejmu decydują głosy jakie ci posłowie oddali - I tu hit, sejm jest zawsze zgodny w 100 % poza wyjątkami nie przekraczającymi nawet
  • Odpowiedz