Wpis z mikrobloga

Wiecie może skąd bierze się od niedawna cały ten hejt w polskim internecie? To jest jakiś dramat. Przestałem grać w #leagueoflegends bo przestało mi to sprawiać przyjemność, jeśli prawie w każdym meczu zamiast grać to polaczki się tylko wyzywają.
To samo jest na #wykop - od kilku miesięcy same hejty, poza tym wystarczy zaobserwować jakie tagi są w gorących i jakie gównoburze są rozpętane pod aferami... Prawie zero produktynej krytyki i rozsądku, a jedynie dyskusje niczym wujkowie z wąsem na wiejskim weselu w remizie, którzy nawet się nie przekrzykują kto ma rację, tylko kto jest idiotą i czym się zajmują ich matki...
Dokąd zmierzasz, internecie?
#oswiadczenie #pytanie #rozkminy
  • 3
  • Odpowiedz
@Ranger: masz na myśli ten dysonans poznawczy, który po paru latach korzystania z internetu się pojawia? Nagle się okazuje, że strony które kiedyś Cię interesowały, zaczynają się frustrować, a gry które wcześniej dawały frajdę, nagle nudzą i psują humor? Tak, każdy to miał, ma lub będzie mieć, to się nazywa życie, bo w życiu stagnacja nie pomaga i czasami trzeba coś zmienić.
  • Odpowiedz
@Ranger: Może to zima i brak słońca powoduje u ludzi frustracje, nerwowość, stany depresyjne i mix tych wszystkich przez co ludzi ogólnie są negatywnie nastawieni. Ja bym to obstawiał.
  • Odpowiedz