Wpis z mikrobloga

@AmonGoeth: bo poza zagraniem w 3 takich samych filmach nie zrobiła nic dobrego. A nawet i zagranie w tych filmach bylo słabe więc... Dobór naturalny. To tak samo jak ta aktorka od Sabriny czarownicy, no ciekawe czemu grała tylko w jakiś 2 filmach o snowboardzie czy tam falach i ujeżdżaniu ich.
Obie tak samo słabe xd
  • Odpowiedz
  • 0
@AmonGoeth Dokładnie to co kolega @noorey stwierdził - przerzuciła się na TV, a zdjęcia do seriali tego typu potrafią wypełnić cały grafik takiego aktora, plus po części jest to też prawda że nie jest uważana za wszechstronną aktorkę, a za typ MPDG, na które zapotrzebowanie może było dekadę temu, a teraz koniunktura im nie sprzyja.
  • Odpowiedz
@Joz: @noorey: mi się zawsze wydawało że to także mocno musicalowo-romantyczna aktorka, ponieważ śpiewać potrafi co udowodniła nie raz o MPDG się zgadzam ale zawsze raz na jakiś czas powstawał musical w którym można było ją obsadzić, nie widziałem jeszcze The Greatest Showman ale wydaje mi się że i tam także by się znalazła dla niej rola. Filmy sercowe mają zawsze swój wystrzał w okolicach walentynek, nie wiem czy studia
  • Odpowiedz
  • 0
@AmonGoeth ona ma już pod 40 i ostatnio zaczęła nawet wyglądać na swój wiek... Obsadzenie jej w roli love interest z partnerem o dekadę młodszym ryzykuje nietrafieniem do młodszej widowni. Też ją bardzo lubię, ale jej szufladka jest widoczna. Mysle, że z czasem poświęci się jakimś projektom muzycznym i TV.
  • Odpowiedz