Wpis z mikrobloga

#przegryw #wygryw #wyjsciezprzegrywu #psychologia #rozowepaski
Bedac zainspirowany wpisem pewnego mirka, ktory z logki robi Pania, z ktorych uslug korzysta chcialbym podzielic sie pewnymi spostrzezeniami. Sadzac po ilosci plusow, jaka dany uzytkownik dostal przyznam, ze jestem przerazony skala stulejarskiegio przedmiotowego podejscia do kobiet. Problemem jest generalizowanie i bledne postrzeganie typu, ze skoro jest jedna czarna owca to wszystkie owce sa czarne. Nie traktujcie kobiet przedmiotowo. Kobiety mysla bardziej emocjonalnie od meczyzn co daje im umiejetnosc wyczuwania frustracji ze strony niebieskich paskow, co zdecydowanie ma dzialanie odpychajace. To nie kobiety leca na hajs, zdradzaja, sa sfochowanymi ksiezniczkami wykorzystujacymi swoje cialo jako karte przetargowa. To ludzie leca hajs, zdradzaja, sa sfochowanymi ksiezniczkami ewkorzystujacymi cialo jak karte przetargowa. Na swoim przykladzie powiem wam, ze mam swietna dziewczyne. Jest moim najlepszym przyjacielem, wiem, ze moge o wszystkim jej powiedziec, a ona mi. Gram razem w gry, ja grzeje jej stopki, a ona robi mi fikusne kanapeczji. Jestesmy razem od czasow studiow, gdy razem szukalismy drobnych na jedzenie za czasow studenckich. Zadna prostytutka nigdy by mi tego nie dala za zadne pieniadze. Codzienie ucze sie ja kochac coraz mocniej, a widok gdy zasypia przy mnie bezpieczna jest dla mnie bezcenny. Nie wszystkie kobiety sa zle, nie wszystkie kobiety sa dobre. Zanim wsadzicie wszystkie do jednej szuflady, zastanowcie sie nad soba. Pomyslcie co moglibyscie zmienic w sobie na lepsze, jak mozecie sie rozwijac i jak mozecie poradzic sobie ze swoimi problemami zamiast obwiniac innych za swoje niepowodzenia.
  • 27
  • Odpowiedz
@Polkop Mam 179,5 cm xD Aktualnie nie zarabiam, bo zmagam sie z choroba alkoholowa i depresja. Zapisalem sie na terapie, bo chce to zmienic. Kiedys nalogowalo, palilem ziolo ale rzucilem z dnia na dzien, bo zaczalem miec bad tripy. Ogolnie probiwalem wielu substancji, poza heroina i kokaina, bo balem sie uzaleznienia. Alkohol okazal sie najgrozniejszy. Na silownie chodze nieregularnie, z powodu objawow depresji. Jestem ulanym spaslakiem ponad 90 kg, z czego
  • Odpowiedz
@Polkop: No wlasnie o tym pisze. Zakladasz cos na podstawie blednego postrzegania i na podstawie tego wyciagasz bledne wnioski. Otoz nie, moj rozowy nie jest brzydki. Nie tylko ja tak uwazam, na szcescie jest tez wierny i o wszystkim mi mowi ;)
  • Odpowiedz
@witaminaC: Oj przepraszam, przez chwile pomyslalem, ze piszesz o mniem Troche to tak zabrzmialo. Rozowa wlasnie mi wytlumaczyla, ze piszesz o nim. Powstrzymam sie od pisania o tym gosciu, ale troche mnie przeraza fakt, ze wiele osob ma najwyrazniej podobne podejscie do niego skoro go plusuja.
  • Odpowiedz
@Polkop: Jaki sens ma wg. Ciebie zakladanie, ze sie #!$%@?? To troche jak myslenie: "nawet nie sprobuje, bo i tak sie nie uda", a to akurat zle myslenie, pesymistyczne i na pewno nie ma nic z mysleniem rqcjonalnym.
  • Odpowiedz