Wpis z mikrobloga

Drodzy Wykopowicze, Mirabelki i Mireczki!

Odezwały się dzisiaj do mnie dwie osoby, które dostały bany od Moderacji, z których uzasadnieniem się nie zgadzają. W związku z brakiem możliwości zabrania głosu w swojej sprawie prosili mnie o przekazanie Wam ich wyjaśnień. Są to @MagnaPomerania oraz @Lestko. Poniżej prezentuję Wam oświadczenia, które otrzymałem od @MagnaPomerania oraz @Lestko. Publikuję w kolejności otrzymania wiadomości:

Cześć, tu MagnaPomerania.

Śmieszna sprawa.

Najpierw zwracam uwagę moderacji, że cenzuruje wypowiedzi, tworząc znalezisko. Potem moderacja stwierdza wprost, że każdy kto wpisze "#!$%@? umysłowe" (nawet bez tagu i w obojętnie jakim kontekście) będzie miał usuwane treści (ta fraza widocznie jest teraz jak "kosmonauta" czy zdjęcia zboża #pdk), po czym tuż przed wejściem znaleziska na główną (136 wykopów) usuwają je, a ja dostaję MIESIĘCZNEGO BANA ZA MANIPULACJE I MULTIKONTO.

Nawet nie zdążyłem im odpisać. Świetne wyczucie czasu.


Tylko tu się zaczyna robić ciekawie:

BO TO DRUGIE KONTO (zochasamocha) TO JEST KONTO MOJEJ DZIEWCZYNY! Korzysta ona z wykopu bardziej na zasadzie przeglądania i sporadycznego plusowania już od przeszło roku. I co robi "sprawna inaczej" moderacja? Ano DAJE JEJ PERMA, mimo że ona używa wykopu WYŁĄCZNIE NA SWOIM TELEFONIE I SWOIM LAPTOPIE!

Dzisiaj ośmieliła się wykopać moje znalezisko, korzystając z mojego domowego wi-fi i za to DOSTAŁA PERMA! Rozumiem, że wspieranie się w związku jest nieuznawane przez moderatorów i zakazane? Tylko, że czytając regulamin nie trafiłem na takowy punkt. Nie ma też punktu odnośnie zakazu korzystania z jednego routera wi-fi przez 2 osoby z osobnymi kontami ani nakazu posiadania przez parę wyłącznie jednego, wspólnego konta.


Odwołałem się od tej decyzji, ale raczej wiadomo jak to będzie rozpatrzone. WYKOP CELOWO NAS OCZERNIA I POMAWIA NA FORUM PUBLICZNYM, pomimo braku jakichkolwiek dowodów. Tak tego nie mogę zostawić, zwłaszcza że ona dostała perma mimo, że to nie ona brała udział w mojej dyskusji z moderacją.

Nie było się do czego przyczepić przy znalezisku, więc obrzucono gównem w stylu "to multikonto", licząc że coś się przyklei. Bo przecież jako zbanowani nie możemy się nawet obronić czy wyjaśnić.

Dlatego drodzy moderatorzy: zanim oskarżycie kogoś publicznie o manipulacje, spójrzcie w lustro. Bo może to tam warto poszukać manipulatorów, którzy bez dowodów pozbywają się Bogu ducha winnych użytkowników?


http://pokazywarka.pl/4h28im/

http://pokazywarka.pl/b0g2ap/

https://media.discordapp.net/attachments/407166823566540811/407170571965693952/ModeracjaContent__Na_wykopie_mozna_d.png?width=87&height=501


---------------------------------------------------

Wiadomość od @L3stko w sprawie #tangodown: Siemka mirki zwłaszcza #4konserwy, wyhaczyłem platynę za udział w #afera z #polskieobozykoncentracyjne a raczej za walkę z tym określeniem. Wrzuciłem znaleziska, które nie były spamem a dotyczyły: - Nieodpowiedniego zachowania młodzieży i turystów w muzeum Auschwitz-Birkenau - Oświadczenie Kancelarii Prezydenta w sprawie zmiany ustawy o IPN - Historii komendanta obozu pracy w Jaworznie - Zjawiska tzw. Przedsiębiorstwa Holocaust Część znalezisk została trwale usunięta, część ręcznie zakopana. Czy mamy do czynienia z cenzurą? W żadnym miejscu nie trollowałem, nie spamowałem, nie floodowałem. Znaleziska były dodawane w stosownych odstępach czasowych i dotyczyły czego innego. A skąd na głównej temat, wyjaśniłem mirkowi w dyskusji na mikroblogu. P.S. Taka dygresja. Jedno znalezisko dotyczyło tematu, który kiedyś został usunięty z wykopu a tyczył się zbrodniarza i kata Ślązaków. Mam nadzieję że to przypadek a nie celowa cenzura. ! Wołam @WuDwaKa @mike78 @TenebrosuS a przede wszystkim @Moderacja i @a__s


#moderacjacontent #banujo #wykop #tangodown
  • 11
@PozytywistycznaMetamorfoza: @Lipathor: Co do dziewczyny i bycia na tym samym ip, piszę w regulaminie aby zgłosić to aby uniknąć wpadek ( a przynajmniej ja wiele razy się na to natknąłem sam znam parę osób które po zgłoszeniu nie miały żadnych problemów ) Więc tym bym się nie przejmował.

Co do wulgaryzmów sam zgłaszam jak zauważę że ktoś nadużywa i moderacja zawsze usuwa ( bez względu na kontekst polityczny ) można
@Aeny: w sumie to oburzające dla mnie są żydowskie, tak samo jak polskie, obozy koncentracyjne. W tym temacie nie ma co nawet w heheszkach rozmywać niemieckiej odpowiedzialności.