Wpis z mikrobloga

#csgo #csgotrade #perlotrade

#rozdajo AK Redline FT z ostatniego rozdajo wygrywa @luk4sq, napisz do mnie na PW z tradelinkiem. A dzisiaj znowu to samo. Wsrod plusujacych wylosuje AK Redline FT. Nie biora udzialu ludzie ktorych jedyna aktywnosc na wykopie to patostreamy, moja czarna lista i ludzie z nocnej.

Skupuję:
- skiny
- kosy
- klucze
- naklejk
- cale ekwipunki

Formy płatności:
- przelew bankowy zwykły
- przelew bankowy ekspresowy
- PayPal
- Skrill

Moja reputacja:
- Skupione skiny na wykopie za grubo ponad 250 000zl. Wszelkie potwierdzenia handlu z mirkami TUTAJ
- Legalnie zarejestrowana w Polsce firma
- Setki pozytywnych komentarzy na allegro

Warunki skupu:
- Nigdy nie płace jako pierwszy. Ze względu na moją historie handlu tutaj najpierw wysyłasz skin, potem otrzymujesz zapłate.
- Skiny wyceniam indywidualnie, płacę praktycznie tyle samo co Opskins, tyle że szybciej, bez przewalutowań i na konto.
- Za klucze płace 5,9zł za sztukę.

Kontakt:
- Bezpośrednio na STEAM
- FANPAGE
- PW na Wykopie.
P.....o - #csgo #csgotrade #perlotrade 

#rozdajo AK Redline FT z ostatniego rozdaj...

źródło: comment_RQYrtI27XyG0Im3KgjnzvtEoiD3QstaZ.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
Przy okazji pochwale sie ze ST AK Redline FT ktorego wystawilem na #wosp sprzedal sie za 137zl :) Zwyciezca otrzymal wzamian MW zamiast FT bo uzyskalismy fajna kwote :) I dorzucilem mu troche gierek na steam :) Pieknie dziekuje wszystkim bioracym udzial w aukcji jak i samemu zwyciezcy ;*
  • Odpowiedz
@jurek-xd: @PAT0S: serio nie chce mi sie gadac o tym. nocna to kwintesencja upadku ludzi, atencyjne posty typu zesralem sie, wyrzygi ze jest im smutno i lizanie sobie jajek przez "elite" nocnej xD no dramat. nie komentujmy tego juz, takie mam zasady i tyle.
  • Odpowiedz
@Perlo: a nie dawaj, ja nie gram w CS mam to gdzieś. Ale pisanie o zesraniu się to nie chwalenie depresją.
Zastanów się nad swoim postępowaniem, a nie obrażasz.
  • Odpowiedz