Wpis z mikrobloga

@JohnRamboo: Bo tylko mała część ludzi ma poczucie humoru na takim poziomie żeby to zrozumieć, duża część zrozumiałaby to dosłownie. Samo użycie Polaków ugruntowałoby "winę" Polaków w podświadomości tłumów. Nie każdy stara się zrozumieć to co widzi ludzie przewijają strony i na taki obrazek przeznaczają ze 2 sekundy. Coś tam zostaje w pamięci, ale niekoniecznie to co chciałbyś przekazać. Poza tym samo rozpowszechnianie wizerunku zbrodniarzy w pozytywnych scenkach, uśmiechniętych to też
Ej az tak psychologicznie to do tego nie podchodzmy xd dla pewnosci zeby taki obrazek nie byl zle odbierany przez idiotow mozna by bylo go podpisac w stylu "isreales logic" do tego odpowiedbio otagowac tagami ktore nie pozostawiaja zludzen co do przekazu autora. Z druga czesci Twojej wypowiedzi sie nie zgodze gdyz nie raz trafilem na mem z wizierunkiem stalina i jakos nie sprawilo to zebym zaczal o nim myslec cieplej. Poza
@Picfan: nie wiem, nie mam pojecia w kazdym badz razie ja szedlbym w tym kierunku. Jak np.sa te memy z bezdomnymi i ojcem rydzykiem.. wg mnie taka taktyka sprawdza sie dosc dobrze w Polskim internecie takze mysle ze mozna bylo sprobowac z czyms wiekszym moze na poczatku mniejsza skale, zobaczyc jaki bedzie odbior i dopiero potem ewentualnie wytoczyc ciezsze dziala. Watpie zeby ktos ogladajac memy z bezdomnymi utwierdzal sie w przekonaniu
JohnRamboo - @Picfan: nie wiem, nie mam pojecia w kazdym badz razie ja szedlbym w tym...

źródło: comment_rIQhSCQqqhfH35OiZWRHbeSzF66bZRg3.jpg

Pobierz
@JohnRamboo: Ej jakkolwiek głupio to nie brzmi to ten pomysł ma pewien sens, od zawsze satyra miała spory wpływ na świadomość mas, w 2018 roku memy są jednym z najbardziej rozpowszechnionych rodzajów takowej satyry, to w jaki sposób "śmieszne obrazki w internecie" potrafią oddziałowywać na postrzeganie świata przez ludzi dobrze pokazała popularność testa bądź nosacza, ludzie którzy mogliby zinterpretować je dosłownie o których wspomniał @LeonardoDaWincyj: w mojej opinii znajdują się
@LeonardoDaWincyj: Humorystyczny charakter tych obrazków jest mocno oczywisty, więc wątpię by jakaś propaganda mogła je wykorzystać przeciw nam, próbuję wymyślić jakiś scenariusz wedle którego mogłoby się to obrócić przeciw nam ale na prawdę nie mogę, cała ta żydowska akcja propagandowa opiera się w głównej mierze na kłamstwach i nie dopowiedzeniach, ale bez przesady, po za tym co najważniejsze nie ma możliwości by wyszły one po za anglojęzyczne odpowiedniki wykopu bądź kwejka,
@Ortalionowy_Rycerz: Jest taka mozliwość, np. pierwszy z brzegu przykład, że jakiś niemiecki "tvn" będzie mówił o postępującym antysemityźmie w Polsce i w tle będą się przewijać obrazki z hitlerem. Napisy będą nieczytelne a oni zgodnie z prawdą będą pokazywali polskie fora internetowe, przekaz dla widza będzie jasny. Poza tym niektóre z tych typowych memów z "hitler nie wiedział o Holokauście" mogą być już bardziej odczytane dosłownie na tyle żeby je pokazywano
@Ortalionowy_Rycerz: jedziemy, jedziemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) przydalaby sie nam osoba dobrze obeznana z j angielskim jako tlumacz. Co do tagow yo proponuje cos w stylu #stoppomowieniom lub cos w tym stylu. Sposob walki moze nie jest zbyt powazny ale sama akcja juz tak dlatego proponowalbym na nazwe cos co nadawaloby sie do mediow