Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? co za kretynka...

Myślałem ze nie mozna byc większym debilem w swoich wypowiedziach... wsyd #!$%@? wstyd


@Mirek_Cebula: wyjaśnij czemu, serio, chce poznać te oczywiste argumenty, które zna każdy spec od himalajów
  • Odpowiedz
Niech ktoś tam odpisze, że zostawiła mężczyznę na pewną śmierć i uciekła. Niech będzie dym.


@NiespodziewanyRezultatDekapitacji: Dobre. Ciekawe, czy napisałaby tak samo, gdyby wyżej została kobieta w cięższym stanie, a mężczyzna by sobie zaczął schodzić. Tchórz to byłoby chyba najłagodniejsze określenie.
  • Odpowiedz
@crazy_drummero: Po co sobie dopowiadasz? Przecież w żadnym słowie się nie odniosła do Mackiewicza. Nigdzie tam nie jest napisane, że on sobie siedzi i nic nie robi albo że był nierozsądny, nie ma o nim słowa. Wyraziła podziw dla tej kobiety. Tyle. Cała reszta to jest Twoja chora nadinterpretacja.
  • Odpowiedz
@efem: też tak myślałem, ale według mnie nie powinna tego pisać, że "Nie siedzi na tyłku, czekając na pomoc, nie poddała się. Schodzi" Bardzo źle to brzmi w stosunku do tego, że jest tam facet który leży wyżej, nie wiadomo czy żyje, czy nie.
  • Odpowiedz