Wpis z mikrobloga

Krótka rozmowa z Bieleckim przed wylotem

.Lecimy w 4 osoby, mamy nadzieję że pilot wyrzuci nas na wysokości 6500m, więc będziemy mogli pomóc Elizabeth. I możliwe, że Tomkowi, ale on jest bardzo wysoko, więc zobaczymy.


Zwróćcie uwagę jak Bielecki właściwie myśl tylko o Eli, niejako z przymusu uświadamiając sobie że video pójdzie w świat i do Polski wspomina o Tomku.

Oczywiście to nie jest żaden zarzut do Adama! Chcę tylko Wam uświadomić, że tam w Himalajach chyba nikt już za bardzo nie ma nadziei na uratowanie Mackiewicza. Tym bardziej jeżeli weźmiemy pod uwagę kilka czynników takich jak:
- niesprzyjająca pogoda
- bardzo późno wylot
- zbyt mała tylko 4-osobowa grupa
- stosunkowo duża wysokość na jakiej znajduje się Tomek

a do tego może jeszcze dojść potencjalnie niska wysokość na jakiej wylądują, której obecnie nie znamy.

Nie chcę być złym prorokiem i jednak cały czas wierzę, że tego wariata uratują, jednak nie miejcie pretensji jak się nie uda.

https://twitter.com/dominobb/status/957215011516174336
#himalaizm
  • 1
@KubikaFan: ech, Tomek będzie tam po trzeciej nocy, z tego dwie w chorobie. Dla mnie heroizmem będzie jeżeli oni dziś nocą pójdą w górę, a Mackiewicz...imho już nie żyje.

EDIT: a jeżeli mam być szczery jako #januszhimalaizmu, to, widząc pogodę, na miejscu Revol też bym #!$%@?ł w dół ile sił