Wpis z mikrobloga

@Vadzior: raczej nie (w każdym razie nie spotkałem się żeby ktoś tak płacił; inna sprawa, że nie próbowałem), ale kantorów tam jest od #!$%@? i trochę; każdy większy sklep spożywczy czy z pamiątkami posiada własny kantor. Na samym rynku i okolicach jest ich mocne kilkadziesiąt.
@camelinthejungle: Restauracje i sklepy to mogę płacić kartą. Właśnie chodzi o jakieś bazarki. Nie chce dużo hrywien kupować bo nie mam pewności czy wydam. Na bazarkach chce coś z antyków pokupować, a czasem to nie są tanie rzeczy. Mam sporo euro.
@haes82: Najwyżej będę szukał kantorów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki
@Vadzior: Ten kraj to jest świat kantorów. Oni kochają waluty, a połowa mieszkańców pracuje za granicą i wysyła na Ukrainę kasę. Ceny samochodów podają w euro, ceny mieszkań w dolarach, a tylko ceny "chleba" w hrywnach.
@unicycle-qxy: Żadnego nie znam. Nie byłem jeszcze ale planuje wyjazd jakoś wiosną. Przy okazji liczę na jakąś pamiątkę do kolekcji.
@Nemrod: Rozumiem. Tylko wiesz, rzeczy które chce kupować często kosztują nawet kilka tysięcy pln. Nie będę na zapas tego wymieniać na hrywny. Coś wypatrzę na bazarku to będę szukał kantoru, albo jakoś się dogadam ;)
@Obliv: Serio chciałbyś wymienić z 3k pln na hrywny i nie mieć pewności, że