Wpis z mikrobloga

Dziękuję @BOXDEL i Guzik za wspaniałą walkę. Wiem, że odbyła się jakiś czas temu, ale wciąż nie mogę się po niej pozbierać! Dobrze, że Boxdel zajął się organizacją, wszystko wyszło wyśmienicie! I to zwerbowanie DJPałkersona jako sędziego.. istny majstersztyk! Ty to umiesz dopilnować wszystkiego Boxdil!

Sama walka to istna truskawka na torcie! Te fast attacki, bomby na brzuch i lepy na twarz!
Dzięki Tobie chcę walczyć w formule Kamitsu KSW! Już zapisałem się do klubu w Kozicach Dolnych.
Nie to co ten grubas Tucznik.. On i walka? Śmiech na sali.. Niech najpierw jakiś kontrakt podpisze a nie już się za treningi bierze.
Bierzmy przykład z Boxdela, największego wojownika polskiego Jutuba! Nie zasługujemy na niego...
Jeśli Tobie podobała się walka, daj plusika. Pokażmy jak bardzo kochamy Boxdela, człowieka honoru i zasad!

#patostreamy #boxdel
CzatownikzCzatowni - Dziękuję @BOXDEL i Guzik za wspaniałą walkę. Wiem, że odbyła się...

źródło: comment_F0ynYEegPoXgcnYSpYY5e2gQqaExYQeN.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@CzatownikzCzatowni: co do przygotowania walki to pełna profeska. Cała gala przygotowana perfekcyjnie. o walce powiem tyle że to była jednostronna symfonia grozy którą boxdel wygrywał kanonada ciosów na głowie guzika. Ach....będziemy to wspominać latami.
  • Odpowiedz