Wpis z mikrobloga

I jak tam Mireczki dalej podniecacie sie crypto ha ha pisałem wczoraj wieloryby używają program który steruje kursami crypto i to powaga ostrzega kilka minut prędzej przed spadkiem albo wzrostem dlatego jest taki syf poczytajcie sobie na anonymous i uwierzcie Bitcoin nie wyszczeli bo lepiej zarabiają na dniówkach na jego spadkach i górkach ale widzę wielu jeszcze sie podnieca jeszcze do tego chinczyki zarypali rynek swoimi crypto które chwila pompka i do kosza projekt szkoda mi was Mireczki ale podniecajcie sie tyle macie z tego że paczycie czerwony zielony ja zarobiłem na crypto ale od kiedy przeczytalem i oglądałem wywiad z anonymous to podziękowałem przeczekam ten syf aż odpowiednia ekipa rozpierdzieli ten caly system bitec narazie będzie latał 10000 13000 jedynie tak jeszcze się zarobi
#kryptowaluty
  • 18
Nie wiem czy wiesz ale bardzo łatwo namierzyć


@gregor7676: ale PO CO? A czekaj, rozumiem. Po prostu chciałeś znów udowodnić jak bardzo jesteś poinformowany. No spoko, namierzysz mnie i co? Wysmarujesz mi gównem wycieraczkę bo łyknąłeś jakąś historyjkę i próbowałem Ci to zasugerować?

Spadki na giełdach biorą się z tego, że jest przewaga sprzedających nad kupującymi. To nie jest spisek żydowski. Jak będę miał 500BTC to nikt WIELORYBA nie ostrzeże o
@BardzoLosowyLogin:A i dobrze piszesz przeczytaj co napisałeś mądry czlowieku właśnie Tak to się dzieje wieloryby mają większość kapitału w Bitcoin i dlatego mając odpowiedni program który steruje kursami crypto zarabiają kto ich przebije Mireczki co mają po 0.05 bitcoina nawet jak będziesz mial 1000 to że sprzedasz nic nie da powaga ale spoko czymaj sie swojego ja będę czymal sie swojego pozatym program będzie za nie długo udostępniony w necie już
@BardzoLosowyLogin: program powstał gdzieś w 2017 październik/ listopad wiadomo o tym bo był wywiad z anonymous reporter i oni i powiedzieli jak jest i ze program wykradli i będą udostępniać w necie strona będzie zaszyfrowana rozumiesz reklamy naprzyklad klikasz i Cię przekieruje
@gregor7676 nie wiem czy wiesz, ale na kazdym spekulacyjnym rynku sa grubasy, ktore kreuja kurs. Sa na naszej GPW, na NYSE w Stanach, na forexie i na krypto tez sa. Cala zabawa w spekulacje, to proba odgadniecia co zrobia grubi i podlaczenie sie pod nich. I.wiesz co? Jest cala masa ludzi ktora jest tego swiadoma, a mimo to bardzo lubi sie w to bawic.
@zbinior: ja tez sie bawilem i to z dobrym skutkiem ale jak zobaczyłem ten wywiad coś mnie to wszystko wkurzyło no i jeszcze te shit coiny chińskie wypuszczają projekt pompa i projekt porzucony zalali nas podróbkami teraz nawzajem podrabiaja sobie nawzajem coiny to juz jest porażka codziennie jakiś chiński shit na rynku walut nie mogą handlować kopać za bardzo juz też to zalewają rynek shitami
@zbinior: i pisałem o tym wszystkim żeby Mireczki zrozumieli że bitec już nie wyskoczy do góry nie wiadomo jak grubasom pasuje tak jak jest dobre dniowki kiedyś wyskoczy ale to dopiero jak grubasy odrobiną co wsadzili powpłacają na konta a będą bawić sie tym co od prawie dwóch miesięcy zarabiają