Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy, kupiłem tel na allegro z aukcji : http://allegro.pl/samsung-s8-nowy-polecam-i7148404595.html?snapshot=MjAxOC0wMS0yM1QyMDoxMDozNFo7YnV5ZXI7Y2RiYjA0YjQ1MjQzNTZjZDExMjhkNmQ2MGFlZjkyZTIwMzU5NGUxNDdkY2FjY2Q5NDQxYjRlNWE2ZDZlZDBiYw%3D%3D ,dziś dostałem tel ale bez faktury , w aukcji pisze ze jest z tej sieci ale nie mam zadnego potwierdzenia ze faktycznie tak jest, chłop mi tylko wysłal skan z lombardu , wiec nie mam tez gwaancji na sprzęt a jak pisałem z nim to taki typowy seba " kupiłeś i na razie " coś da się z tym zrobić ? założyłem spór na allegro ale ątpie że coś pomogą
  • 5
@Yonash69: po pierwsze kupiłeś telefon od typa który nie ma ani jednego komentarza... a po drugie zobacz komu wysłałeś hajs - firma czy osoba prywatna, jak prywatna to sprawdź w cidg i krs czy nie prowadzi firmy jak nie to nie ma obowiązku wystawić nawet paragonu, a jak tak to postrasz skarbówką a swoją drogą to możesz i tak zioma postraszyć skarbówką bo sprzedaż z allegro powyżej 1000 zł musi ująć
@bekawpracy: sam mialem duzo komentarzy ostatnio mi wszyskie znikly wiec to nie jest wyznacznik , sprzedawca jest 9 lat na allegeo , najprawdopodobniej chlop ma komis bo przy sporze przeslal fakture z komisu , kupilem na allegro telefon 23 a na fakturze widnieje data 25 ,a ze wystawil fakture to skarbowka chyba odpada