Wpis z mikrobloga

Heja Mirki, chciałbym trochę ogarnąć SEO, tzn jak przebić się do pierwszych stron google'a, macie może jakieś sprawdzone guide'y których przeczytanie trochę mi pomoże? Dzięki z góry :-)
#seo
  • 12
@crazyfigo: To jest blog, na którym są umieszczane artykułu z kilkudziesięciu innych stron o pozycjonowaniu. Zamiast wchodzić na 50 różnych stron, wszystko jest w jednym miejscu. I to nie jest moja strona także niczego nie promuje xd róbcie jak uważacie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@tagged: Nie muszę na nią wchodzić, bo wiem co to jest. Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, tylko tym razem ze zrozumieniem. W Polsce może 2-3 osoby prowadzą sensowne blogi SEO, ale to bardziej zaawansowane tematy, na pewno nie ma ich na Planecie SEO.
Polsce może 2-3 osoby prowadzą sensowne blogi SEO, ale to bardziej zaawansowane tematy, na pewno nie ma ich na Planecie SEO.


@crazyfigo: Jeżeli tak uważasz to ok ( ͡º ͜ʖ͡º) masz jakieś doświadczenie, ewentualnie swoje portfolio z seo itp? z chęcią się zapoznam
@tagged:

masz jakieś doświadczenie, ewentualnie swoje portfolio z seo itp?


Nie żebym się chwalił, ale ogarniamy całkiem duże projekty w firmie, więc jeśli masz ochotę to oczywiście zapraszam na PW.