Wpis z mikrobloga

@WujekGraczyk: Zgadza się, nadgarstek jak u chłopca w gimnazjum. Miałem przykrą sytuację w podstawówce. Poważne złamanie, łamanie ręki, problemy ze zrastaniem się kości itd. W każdym razie prawa wygląda normalnie, a lewa jaka jest, każdy widzi.

Co do koszuli to pochodzi ze starej kolekcji Lancerto & Mr. Vintage. Jest jeszcze dostępna na stronie w razie czego. Po wszystkich możliwych zniżkach ok. 220 zł wychodzi.
@Adasi: No pewnie, że da się. Ogólnie przejrzyj sobie pełną ofertę Zeppków, bo mają fajne czasomierze. Większość to kwarce, ale są też automaty. Generalnie marka odnosi się rzecz jasna do sterowców niemieckich, to też nazwy kolekcji mają nazwy: Hindenburg, Graf, Los Angeles, Night Cruise, Nordstern. Jak ktoś, coś z historii, to będzie kojarzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A, ja kupowałem tu, ale praktycznie każdy sklep online
@WujekGraczyk: Wszystkie zegarki, które wymieniłeś wypadają ok. Junkersa przymierzałem. Fajny, dosyć "płaski" więc też zmieści się pod mankiety koszuli czy marynarki. Orient Ray II - wiadomo, klasyk. Ja mam protoplastę czyli Orienta bez ładnej marketingowej nazwy. To właśnie poprzednik Raya. Zdaje się zegarek z początków tego wieku. Jeszcze ze starym logo.

Co do koszuli. Jestem z niej bardzo zadowolony. Materiał jest przyjemny, zresztą pochodzi od Tessitura Monti więc tutaj zaskoczenia wielkiego
Pobierz crazyfigo - @WujekGraczyk: Wszystkie zegarki, które wymieniłeś wypadają ok. Junkersa ...
źródło: comment_fAiZcFE8sp6lEmRrKEJWMRaNpB69EhEc.jpg