Wpis z mikrobloga

Dobra. 26/01/2018 o godzinie 9:30 odebralem adrafinil zakupiony w zdrowysklep.net i od razu wzialem 300mg i odczekalem 1.5h, nic nie poczulem, wiec wzialem kolejne 300mg i po odczekaniu ok 50 minut odczulem lekkie pobudzenie, latwiej sie koncentrowalem, ale mi to nie wystarczylo, wiec wzialem kolejne 2 kapsulki 300mg kazda, a nastepnie po jakims czasie jeszcze 1 kapsulke. Lacznie wzialem 1500mg (zalecana dzienna dawka to 300mg - tak, #!$%@? mnie) no i powiem szczerze, ze jak codziennie odczuwam co chwile nudnosci, bole glowy czy rozkojarzenie, tak dzisiaj nic z tych rzeczy nawet na chwile mi sie nie przytrafilo, a ponadto w cholere latwo bylo sie skoncentrowac, nie tracic watku i pojawila sie lekka motywacja do dzialania. Zobaczymy czy uda mi sie zasnac. Bede dalej go testowal i jezeli ktos chce byc wolany, to pisac.

  • 15
  • Odpowiedz
@Perminal: żeś pięciokrotną dawkę wziął :o? grubo xd
Daj znać później czy przy takich ilościach jakichś problemów nie ma, bo ostatnio też się zastanawiałem nad nootropami, a ściślej też adrafinilem, ale słyszałem że właściwie to bardzo słabo działa/nie działa. :<.
  • Odpowiedz
@Tenma: Bardziej chodzilo mi o wygodne noszenie ich, laptopa mam doslownie zawsze przy sobie i nie lubie trzymac rzeczy w kieszeniach, a jako ze napedu wcale nie uzywam to padlo na niego
  • Odpowiedz
@Perminal: Gratuluje głupoty, adrafinilu nie bierzemy w momencie w którym działa na nas słabo w dawkach 250 do 400+/- (w zależności od czystości produktu). Jest to stricte związane z naszym organizmem i konwersją adrafinilu do modafinilu lub jego nieaktywnej wersji. Ale życzę szczęścia jeżeli np. masz opóźniony metabolizm, a cała daweczka 1500 mg ulega aktywizacji. No brawo brawo na prawdę. Zastaniesz tak rozstrojony organizm, że nawet nie chce tego komentować.
  • Odpowiedz