Wpis z mikrobloga

Zabieram się do kupna telefonu, moja Motorola moto g2 (w zasadzie już Lenovo) trochę muli, myślałem nad mi6, g6 albo trochę zwiększyć budżet i kupić 1+ 5. Telefon do codziennego użytkowania, tzn oglądanie filmów na yt czy do pogrania w gierkę z nudów. Nie jestem specem, ale czytałem różne recenzje i opinie, benchmark lubuje się w xiaomi, a mobzilla g6, ale chcę poznać wasze zdanie, chce by telefon był szybki i miał w miarę duży wyświetlacz (co obecnie jest coraz bardziej popularne wśród smartfonów i to mnie cieszy), czy może kupić jakiś tańszy zamiennik. ! #xiaomi #xiaomilepsze #lgg6 #lg #oneplus
  • 5
  • Odpowiedz
@ThePainlessVendetta: Na moje bierz LG G6 - piszę bo jestem użytkownikiem od dwóch miesięcy. Plusy: niesamowity aparat, i ten podstawowy i szerokokątny (zapisuje też w RAW), śmiga aż miło: nie ma różnicy w szybkości uruchamiania apek przy porównaniu do Galaxy S8+ (no może ułamki sekund, raz na plus raz na minus - bawiłem się obydwoma), NFC jest, rado FM jest (potrzebne to jak rybie rower, - wolałbym IrDa tak jak miał
  • Odpowiedz
@ThePainlessVendetta: OnePlus. Plusy: szybkość, brak zamulającej nakładki, stabilność (dużo mniej bugów w porównaniu do xiaomi, w zasadzie nie spotkałem się z żadnym), całkiem spora bateria, amoled, dash charge (ok 40 min do pełnego naładowania), długość życia (na OP3 zaczynałem na 6.0, a od kilku miesięcy mam 8ke. Rzecz niespotykana w LG i Samsungu), wsparcie na xda (sporo custom ROMów). Jeśli chodzi o minusy to średni aparat, śliskie plecy i w zasadzie
  • Odpowiedz