Wpis z mikrobloga

@FairPlay: Również dałem lajka w dół, nie za aparycje, czy z miłości do naszego prezesa, ale ze względu na fakt iż ten Pan tylko w przeciągu jednej minuty masturbował się do siebie co najmniej 3 razy
  • Odpowiedz
@FairPlay: Znając życie pewnie 90% komentujących obejrzało pierwsze 2 minuty lub przeczytało komentarze innych i na tej podstawie się wypowiadają ale to normalne w naszej szarej polskiej rzeczywistości że komentujemy coś nie wiedząc nawet co. Zastanawiam się tylko po co nasz system szkolnictwa uczy czytać i interpretować ze zrozumieniem skoro większość ludzi jak małpy swojego zdania nigdy mieć nie będą.
  • Odpowiedz
@Lord_Stannis: Taki specjalista od wszystkiego. Pierdzieli straszne głupoty, ale to nic bo jego gimbowidownia i tak go uwielbia. Rozwaliło mnie to jak w którymś z ostatnich materiałów prosił, aby widzowie jeszcze raz obejrzeli wszystkie jego materiały od początku do końca to jest bardzo ważne aby oglądać od początku do końca
  • Odpowiedz
@rocky93: czy ogłosił juz ile zarobił na gieldzie i bitcoinach dzieki swoim wspaniałym przewidywaniom? (to nie jest ten grubas co sie wybił na gimperze i obrabiał go za plecami "wybiłem sie na pedale" ?)
  • Odpowiedz