Wpis z mikrobloga

Siema Mireczki. Czas na moje #rozdajo
Mam dla Was nie do końca sprawną bezprzewodową myszkę gamingową Logitech G700s. W pełni kompletną, tzn ze wszystkimi kabelkami, przedłużaczem USB, odbiornikiem Unyfying.
Myszka ma problem z lewym klikiem, zachowuje się jak na początku TEGO Filmu Próbowałem na własną rękę ją naprawić sposobem przedstawionym na filmie i podziałała przez tydzień i znowu zaczęła mnie doprowadzać do szaleństwa. Najprawdopodobniej skończy się to wymianą tego klikacza, a ja tego nie przelutuje, bo mi się telepią łapy. :P Dlatego wołam też ludzi spod #elektronika #diy #majsterkowanie #naprawaprezentow. W komentarzu jest zdjęcie spodu myszki. Możecie zauważyć, że nie ma tam ślizgaczy. Dlatego dodaję też jeden zestaw nowych ślizgaczy CorePad. W zestawie nie ma akumulatorka, bo poszedł do mojej nowej myszki.( ͡° ͜ʖ ͡°) Wysyłka na mój koszt. Pytania w komentarzach.
Zasady.
Plusujecie do 14:00 26,01,2018
Zielonki nie biorą udziału.
Ludzie spod tagów o patojutuberach nie biorą udziału.
Ludzie spod tagów o anime nie biorą udziału.
No i najlepiej jakby wygrał ktoś, kto sobie tą myszkę naprawi.
Powodzenia i dobrej zabawy. :)
gdziemojimbuspiatka - Siema Mireczki. Czas na moje #rozdajo 
Mam dla Was nie do końc...

źródło: comment_pjlFRDnjRMVckrn1kNU2No6O4rx1eNLj.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@XKaktusX: No właśnie jest w bardzo dobrym stanie. Obrapane to są ślady po kleju na ślizgaczach. A poza tym, to dosyć wysoki model (w dniu zakupu najwyższy model gamingowy Logitecha). No i jak sięwymieni tą pierdołę za kilka złotych to dalej będzie dobrze działała. Szkoda wyrzucić, może ktoś akurat gra na jakichś biedomyszkach.
  • Odpowiedz
Miałem chyba jeszcze wyższy model Logitecha i miał to samo, rozpieprzyłem na części i wywaliłem. Teraz mam jakąś myszkę "gejmingową" za 7zł od chinoli i działa jak ta lala, wiadomo, nie ta jakość wykonania ale chociaż spełnia swoje zadanie :D
  • Odpowiedz
@gdziemojimbuspiatka: Dobra widzę, że masz. Trochę cebula ale bym brał. Jednego logitecha z takim problemem już kiedyś naprawiałem i się udało.

Swoją drogą śrubki pod ślizgaczami, naklejkami, gumowymi nóżkami i innymi przyklejanymi zaślepkami to lekkie #!$%@?ństwo.
  • Odpowiedz