Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Napisze z anonimowych bo nie chce sobie zaśmiecać konta z quality contentem.
Kobiety to największe scierwa mentalne. Nie wszystkie, ale większość. Kultura im wpoiła, że zawsze mają pierwszeństwo i są uprzywilejowane z racji na posiadanie macicy i rodzenie dzieci. Zwykle staram się ustępować starszym ludziom albo kobietom w ciąży miejsce siedzące. Nauczono mnie tego szacunku i tez nieswojo się czuje kiedy widzę stojąca w tłumie starszą osobą (bez znaczenia czy chłop czy baba). Niestety jak już kobieta usiądzie i nie jest obłożenie chora, to nie ustąpi mężczyźnie.
Ostatnio wracając z pracy czułem się nieswojo. Bolała mnie głowa, miałem zawroty i mroczne przed oczami. Na dodatek nie miałem wody a w pociągu były tłumy. Kto wie jak wygląda powrót pociągiem z Warszawy do Pruszkowa o 16 ten wie jaki to jest #!$%@?. Wiedziałem ze zaraz padnę wiec poprosiłem młodą kobietę czy by mi ustąpiła bo jak nie to zemdleje. Juz mi się nogi uginaly. Oczywiście udała ze nie słyszy a po drugiej prośbie powiedziała ze nie. Kobieta obok zaczęła się mnie czepiać ze co ja jakiś dziwny jestem. Kobieta ma mi ustąpić? Gdybym nie był na pół przytomny, to bym tej piździe wygarnął jakim jest ochłapem ludzkim. Widząc mój dramat jakaś inna kobieta wzięła swojego dzieciaka na kolana i ustąpiła mi miejsca.
Jak juz mi się polepszylo to widziałem wzrok tych idiotek. Patrzyły na mnie jakbym je oszukał i zabrał cenne miejsce siedzące.
To już nie jest równouprawnienie. To jest dominacja kobiet.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: raz miałem podobnie, jakaś młoda dziewczyna w moim wieku bez brzucha i w dobrym humorze (do czasu) mówi mi bym jej ustapił, odpowiadam że nie bo nie widzę takiej potrzeby, ta zaczęła się na mnie wydzierać że to mój obowiązek jako facet. Oczywiście oburzenie jej koleżanek i co to ja za facet bez jaj jakiś. Weszła jakaś kobieta w ciąży i z dzieckiem kilka przystanków dalej i jej ustąpiłem bo
FikuśnyMichał: #!$%@?ąc od tego, ze to o czym Ty piszesz nie ma nic wspólnego z równouprawnieniem to zastanów się kto między innymi wpoił, że kobiety zawsze i wszędzie mają pierwszeństwo i kto im dał taką władzę? W zdecydowanej większości inni mężczyźni, także podziękuj za to co mamy innym facetom i również sobie samemu bo sami zgotowaliście sobie ten los a co gorsze nic z tym nie robicie, tylko siedzicie cicho jak
Załamanyopem: Największe ścierwa mentalne, bo nie ustąpiły Ci miejsca?
Ale #!$%@?.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pewnie, są gorsze od morderców, pedofilii, złodziei. Pewnie, nie ma nic gorszego, niż kobieta, która nie chciała ustąpić Ci miejsca.
Weź chociaż spróbuj nie przesadzać aż tak.

"Ścierwa mentalne" to pasuje np do ludzi katujących bezbronne zwierzęta dla zabawy.

Ja nie bronię ich, że nie chciały Ci ustąpić. Chodzi mi tylko o te