Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się ,że przez Rafatusa Marlenka może dodatkowo prócz swoich schorzeń cierpiec na bezsenność z powodu zaburzenia rytmu dobowego snu. Zaraz pojawi się zaawansowana depresja z myślami samobójczymi . Ładnie prezes wykorzystał ,wręcz obnażył dziewczynę ,która w sumie mogłaby mieć normalne życie a teraz już sobie sama nie poradzi . Jeszcze ja leje po twarzy i ma czelność mówić ,że to jest ustawione . Marlena nie jest idealna no ale potrafi być opiekuńcza i kochana sami widzieliście na strimach. Nie szkoda wam jej ? Ona nie myśli logicznie i jestem przekonany że zasługuje na dużo lepszy los .
#rafatus
  • 9
Nie szkoda wam jej ? Ona nie myśli logicznie i jestem przekonany że zasługuje na dużo lepszy los .


@pravy1990: Ogólnie to na początku było mi jej szkoda. 2 minut bym z tym typem nie wytrzymała, o wycieraniu twarzy i dupy czy karmieniu nie wspominając, ale jakkolwiek byśmy się nie użalali nad jej losem, to jest dorosła kobieta. Może i jest DDA, może nawet bierze leki, ale nie jest ubezwłasnowolniona i