Wpis z mikrobloga

Nie miałem do końca wpiętego zasilacza i #!$%@? poszła godzina nor testu :P
Ale dzięki temu przepiąłem do innego kontaktu, zmnieniłem na 1A i sobie na oknie stoją więc im chłodno będzie
  • Odpowiedz
@Acrivec ja testowałem te akumulatory https://gearbest.com/batteries/pp_189833.html i wyszły mi pomiary w granicach 3300 mAh, ale cały proces trwał prawie cały dzień. Stare aku z laptopa okazały się mieć 1200-1600 mAh ale nadal działają w porządku i trzymają napięcie. Ładowarka jest bardzo dobra, kupionego rok wcześniej Nitecore'a schowałem do szafy, ale jedyne czego nie ma to właśnie pomiaru pojemności.
  • Odpowiedz
@Acrivec w sumie w normie, wydawało mi się mało ale nie doczytałem wcześniej że to 3120mAh ;) ja mam takie ustrojstwo w zapasie, dostałem gratis do lasera, muszę kiedyś zmierzyć bo jestem ciekaw jaką jest faktyczną pojemność - sądząc po ciężarze stawiam na jakiś 1000mAh ;)
  • Odpowiedz
@Acrivec: na ekranie ładowarki jest rzeczywista pojemność akumulatora czy ilość mAh które po prostu doładowała ładowarka do akumulatorka? Chodzi mi o to, że jak zaczynałeś ładować to było 0mAh ale przecież akumulatorek nie był chyba pusty?
  • Odpowiedz