Wpis z mikrobloga

Myśleliście, że Wykop niżej nie mógł upaść? Że drapanie dna od spodu to najgorsze co może być. To zapraszam was do przeczytania...

Wszyscy chyba pamiętają taśmy prawdy i to jak PiS bronił nagrywających kelnerów i krytykował PO za zarzuty dla nich. Wtedy krzyczano - "jak można strzelać do posłańca!", "wstydzić to się powinien nagrywany, a nie nagrywający" itp. itd. No ogólnie kelnerzy zostali okrzyknięci niemal bohaterami, którzy poświęcili się dla dobra Polski.

Popatrzmy teraz na zachowanie partii rządzącej i naszych wykopków na materiał TVN ujawniający nazistowską organizację Duma i Nowoczesność czytając to znalezisko..

W skrócie, możemy dowiedzieć się, że chłopaki może i mają popieprzone poglądy, ale nikomu nie wadzili, bawili się w lesie nie przeszkadzając nikomu aż przyszło złe TVN i to podstępnie nagrało. Następnie puścili to w TV przez co to oni są winni propagowania nazizmu, a nie Ci co krzyczeli Sieg Heil. A no i w ogóle to bezczelne TVN nie puściło materiału od razu po jego nagraniu (co sprawia, że są dodatkowo winni, tylko nie wiadomo dokładnie czego) no i złe TVN prześladuje tych biednych nazistów i organizuje ustawki i prowokacje by uderzyć tym w PiS!

Tutaj niektóre z komentarzy - np. @VLAD_PALOWNIK:

TVN- upubliczniło, do tego obchodzenie urodzin Hitlera w Polsce nie jest zakazane. Ten dziennikarz co przeniknął do tego środowiska to chyba taki sam idiota jak kierownictwo TVN-u. Trzymali 2 miesiące jak urodziny Hitlera są 20 kwietnia. Widać, że to ustawka i kolejna prowokacja.


@skinnydog i @ukradlem_ksiezyc

Moja uwaga jest taka, jak będziecie mieć prywatną imprezę to bardzo uważajcie co mówicie i robicie bo tvn czuwa i też wylądujecie w pierdlu. xD

Dokładnie, grupka prywatnych osób, nie robiąc nikomu krzywdy, wyznaje (przynajmniej dla mnie) #!$%@? zasady. Ale wiecie co - mają do tego prawo.


@RafDan

#!$%@?, oni się w paru po lasach chowają, nigdzie się z tym nie afiszują, więc #!$%@? to komu przeszkadza ? [...]

Chyba serio już ten TVN nie ma czym bić w PiS.


@RuraPCV

Propagowanie ustroju nazistowskiego stojąc w 4 w jakimś #!$%@? lesie. Jak ktoś tu propaguje nazizm to TVN, robiąc o tym reportaż który widzi cała Polska.


@WhiskyRomeo

Jak już to TVN promowało faszyzm, rozgłaszając to co robili ludzie w lesie po kryjomu. Oni nie mogli nic propagować, bo byli w zamkniętym gronie. Wszedł TVN i to upublicznił de facto promując idee, które promowane być nie powinny.


Rozumiecie? Naziolki się spokojnie bawią w lesie i to jest wina TVNu, że oni ich prowokują i nagrywają! Taka narracja jest powszechna i zdobywa poklask innych użytkowników.

Nie wiem co w głowach mają ludzie de facto broniący nazistów a oskarżający dziennikarzy, za to, że ujawnili organizację, która czci Adolfa Hitlera, mordercę milionów Polaków.

#neuropa #polska #polityka #shitwykopsays #bekazprawakow
  • 112
@RuraPCV

Propagowanie ustroju nazistowskiego stojąc w 4 w jakimś #!$%@? lesie. Jak ktoś tu propaguje nazizm to TVN, robiąc o tym reportaż który widzi cała Polska.


@rzep: wskaż mi błąd logiczny w moim zdaniu, słucham.

-kolesie stoją w swoim gronie, nie nagrywają tego, nie namawiają osób postronnych
-TVN w myśl zasady 'nie wazne jak mówią ważne żeby mówili' upowszechniają zdarzenie

propagować «upowszechniać jakieś poglądy, idee lub wiedzę»

wskaż mi
@rzep czego się spodziewasz po pelikanach, którzy potrafili wykopać znalezisko o tym, że w TTV pokazano... swastyke?

https://www.wykop.pl/link/3915215/stacja-ttv-pokazuje-swastyke-na-zywo/

W ich rozumowaniu samo pokazanie swastyki jest propagowaniem nazizmu. Już nie wspominając o zgłaszaniu tego na policję. Tak, wcale by mnie nie zdziwiło, że jakiś koleś by poszedł na posterunek i mówi:

PANIE, BO W TTV SWASTYKE POKAZUJO!


To jest troche tak, że konserwy i inni pożyteczni idioci chcą używać mądrych słów tylko po
projekcja, że PIS bronił neonazistów. Potrzebne źródło.


@mistrz_tekkena: Nigdzie nie bronił bezpośrednio i nie o tym mówię. Jasno piszę o rozmywaniu odpowiedzialności, przerzucaniu winy na TVN, próby whataboutismu (np. Zandberg z koszulką z Marksem czy fotki z marszy nazistów w Niemczech) itp. itd.

Nikt o zdrowym umyśle w Polsce nie powie, że Hitler to był spoko koleś a Ci młodzi ludzie miło spędzają czas. Ale jak widzisz można bardzo prosto próbować
@RuraPCV:
To towarzystwo zaś może odpowiadać za artykuł 256 tytułowany "propagowanie faszyzmu..."

§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej.


nie wiem kogo informują, ale podpadają pod prawny zapis o propagowaniu faszyzmu
wskaż mi błąd logiczny w moim zdaniu, słucham.


-kolesie stoją w swoim gronie, nie nagrywają tego, nie namawiają osób postronnych

-TVN w myśl zasady 'nie wazne jak mówią ważne żeby mówili' upowszechniają zdarzenie

propagować «upowszechniać jakieś poglądy, idee lub wiedzę»

wskaż mi błąd logiczny w moim zdaniu, słucham.


@RuraPCV: Już Ci go wskazałem w odpowiedzi na twojego posta. Skoro wg. Ciebie propagowanie nazizmu odbywa się poprzez wyemitowanie krytycznego materiału ukazującego tajne
Wszyscy chyba pamiętają taśmy prawdy i to jak PiS bronił nagrywających kelnerów i krytykował PO za zarzuty dla nich. Wtedy krzyczano - "jak można strzelać do posłańca!", "wstydzić to się powinien nagrywany, a nie nagrywający" itp. itd. No ogólnie kelnerzy zostali okrzyknięci niemal bohaterami, którzy poświęcili się dla dobra Polski.


@rzep: Ja pamiętam że bronili redakcji WPROST na którą wjazd zrobiło ABW. Kelnerów nie chwalono. Co najwyżej z niesmakiem tolerowano.
@rzep:
Sam po zobaczeniu fragmentu materiału pomyślałem, że to jakaś ustawka. Przecież te nagrania wyglądały jak szopka i ośmieszanie wielkiego wodza,tort i pryncypałki, za adolfa i nasz kraj, WTF? To wyglądało jak wycięte fragmenty z blues brothers.

Dopiero po sprawdzeniu internetów stwierdziłem, że te pajace rzeczywiście istnieją i robili to świadomie. Ich zachowanie powinno zostać napiętnowane, ale to zrobili niemal wszyscy. Stwierdzenia, że nic nikomu nie robili, czy 997 odradzenie się