Wpis z mikrobloga

W skrócie - nawiązanie do maybacha to odwołanie do wyborczej i tvn, natomiast fakt dwóch samochodów - dostał dwa VW od bezdomnego pana Stanisława, który wygrał 1,3mln zł, odmawiał gorliwie różaniec, lubił RM dlatego dał im dwa VW, ale zmarł. No i jak ojciec dyrektor jedzie jednym z tych samochodów to się za pana Stanisława zawsze modli...

Tak, większego #!$%@? nie słyszałem. Całość ma prawie godzinę, fragment o którym pisze —> celujcie
@iighlaq_alhabl:

W polsce jest taka bieda, że jak idziesz nad rzeką, to kaczki ci chleb rzucają. Ostatnio jak wychodziłem z maca, to jakiś facet z synem podbiegł do mnie i zapytał, czy może mi wylizać palce. Czasami lubię rzucać biedocie hamburgery z balkonu i obserwować, jak urządzają igrzyska śmierci.
@arczer: niby tak, ale ktoś tu wytłumaczył, że niby nie do końca. Chodzi o to, że rzekomo jakiś bezdomny wygrał 1,3 mln zł i kupił te Mabachy dla Rydzyka, a potem zmarł. Przypomina to zakupy na słupa. Ja mam to gdzieś, nie czuje się biedniejszy od tych Maybachów, ale jaja sobie porobić można