Wpis z mikrobloga

Osiedlowych konfidentów przerabiamy na kwaśne żelki.
Zostaw plusa, a każdy kto na Ciebie doniesie zostanie zamieniony w kwaśne żelki i sprzedany w sklepie internetowym:
http://sklep.gusto.pl/pl/p/Kwasne-zelki-Jablka-Gruszki-92-Konfidentki/15
( ͡ ͜ʖ ͡)
#kwasnezelki #gusto #zelki #slodycze #producentslodyczy
ecco - Osiedlowych konfidentów przerabiamy na kwaśne żelki.
Zostaw plusa, a każdy kt...

źródło: comment_Mj92JNEvYelk56IqeWbLkT4pHNnpAPdA.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ecco: skoro tak się chwalisz żelkami to zamówienie zrobione ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ps. Jakby udało się jutro-w środę nadać to byłoby ekstra bo różowa chce tych penisów spróbować xd
  • Odpowiedz
@lpknnp: Czyli można przyjechać i zastanawiać się przez godzinę co się chce? Bo nie wiem czy to tylko jakiś magazyn z tymi żelkami czy sklep z kasą i innymi fajerwerkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lameme: to jest duży zakład, ale nie robimy oprowadzania :D generalnie najlepiej zamówić on-line, bo wtedy paczka czeka zapakowana, bo inaczej można trafić tak, że akurat np. jest dostawa czegoś albo duży załadunek i w tym czasie jeszcze coś i nikt nie będzie w stanie spakować paczki. No i byłby niesmak ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i największa atrakcja, czyli mirek ecco xD jest obecnie trudno
  • Odpowiedz
@lpknnp: Właśnie o to chodzi, że to byłaby taka niby niespodzianka dla różowej, żeby sama sobie mogła tam wybrać jakieś żelki do 200zł, więc nie mógłbym wybrać za nią ʕʔ
@ecco: Oki doki, dzięki za odpowiedź ()
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: ja nie odpowiadam na reklamacje ludziom, którzy za gnojka cifa matce spijali a do cornflejksów kreta dosypywali ( ͡° ͜ʖ ͡°) kwaśne kurły wyszły naprawdę, jadłem moją porcję po 3-4 naraz bo za bardzo było xD
  • Odpowiedz