Wpis z mikrobloga

Mam do rozdania póki co 3 kody 25zl na przejazd #mytaxi #taxi #kodyrabatowe #cebuladeals później może będę miał więcej. Kody do wykorzystania do końca stycznia, na 99,9% nie tylko na pierwszy przejazd.

Swoją droga potrzebuje przeczyścić z kurzu iPhone w Warszawie ma ktoś może jakiś przyjazny serwis, który mi zrobi to i nie zabierze milionów?
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Robert_K: nie chce mi się grzebać w Waszych wpisach, ale nie raz robiliście przytyki ludziom jeżdżącym na kuponach, że biedaki itp.
@gali20: w niczym. Czy gdzieś powiedziałem, że jesteś lepszy czy gorszy? Poza tym ja nie chciałem i nie dostałem żadnego kuponu.
  • Odpowiedz
@Robert_K: nie chce mi się szukać. Jeśli to nie Ty tak pisałeś, to przepraszam. Przewijały się już wpisy złotów, które nabijały się z ludzi wykorzystujących kupony z reflinków jakby conajmniej na tym coś tracili.
  • Odpowiedz
@Robert_K: gali20 pierwszy zaczął coś mruczeć, do mnie że lepiej dać złotwie kupon niż uberowcom. No to zapytałem czy w mytaxi już tak słabo płacą, że musi dobijać kuponami. Potem jak zwykle zaczął się żalić, że go atakuje. No ale już pousuwał komentarze więc nie ma o czym gadać.
  • Odpowiedz