Wpis z mikrobloga

Siemano wykopowicze! Wiem, że jestem tutaj nowy ale na youtube tez jestem swiezaczkiem.
Może zabrzmi to jak chamska reklama ale na poczatku trzeba jakos sie wam pokazac, przedstawic itp.
Nie chce od Was pustych subskrybcji ;)
Zapraszam tylko na swoj kanał, prosze o opinie i ocene (like/dislike)
Jeżeli chcesz zostac ze mna na dluzej i ogladac wiecej moich produkcji to kluknij suba ;)

Niedlugo pojda inne serie na kanal wiec jezeli nie interesuje Cie obecna tresc na kanale to poczekaj ;)

https://www.youtube.com/c/siaratv

Z góry dzieki za odwiedziny ! :)
  • 12
  • Odpowiedz
W ten deseń. Nie, to nie moja bajka. Jeżeli chce pokazać grę to raczej ona ma być na 1 planie, ja gdzieś z boku. Poza tym nie cierpię tez przesterów używanych przez youtuberow którzy zajmują się komentowaniem wszystkiego :D
  • Odpowiedz
Oglądam czasem zagranicznych gameplayerów i nie tylko ale jakoś nie skojarzyłem ksywek. Może nawet widziałem, a nie kojarzę ;D
  • Odpowiedz
@Siarecky: ich twarze bardzo rzadko widać i może dlatego nie zostało w pamięci, np. dopiero niedawno pokazał się ludziom morakdais, a miał setki filmików z komentarzami do gier, także bardzo mi odpowiadają jego materiały
  • Odpowiedz
co kto lubi ;) są tacy którzy lubią milion cięć, zoomów i innych pierdół, a znajdą się i tacy którzy chcą czystej gry bez twarzy komentatora; )
  • Odpowiedz