Wpis z mikrobloga

Takie heheszki z EraCoinów które ma stworzyć Maria Belka (córka byłego prezesa NBP), wraz ze swoim zespołem zawsze spoko. Naprawdę dobry materiał, pokazujący poziom tego przedsięwzięcia ( ͡º ͜ʖ͡º)

Świetna robota @cryptodemy - dawno nie widziałem tak dobrego, a zarazem śmiesznego materiału z krypto, na Youtube.
Jedyny kanał o krypto który jestem w stanie oglądać. Poziom, merytoryka a i przy okazji trochę humoru. Brawo.

#kryptoheheszki #kryptowaluty
MelomanBTC - Takie heheszki z EraCoinów które ma stworzyć Maria Belka (córka byłego p...
  • 14
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: dobry gość, ubawiłem się. Swoją drogą fajnie, ze ktoś podniósł ten temat, dla mnie sprawa była oczywista po wizycie na stronie. Najgorsze jest to, że ta 'firma' funkcjonuje na giełdzie i ludzie kupują jej udziały...
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: ogladalen ten i poprzednie odcinki. Musze powiedziec ze fajnie sie slucha i oglada. W koncu ktos nagrywa w dobrej jakosci a nie kalkulatorem w piwnicy bez swiatla ;) podoba tez mi sie formuła pół żartem pl serio
  • Odpowiedz
@demonoman: @MelomanBTC: jako ciekawostka moge powiedziec ze zarejestrowalem sie tam na samym poczatku jak ktos tutaj na wypoku zapodal temat. Przypomnialo mi sie niedawno jak zrobilo sie o nich glosno ze mam tam konto i punkty sie same naliczaja bez naszej pracy. Po sciagnieciu apki jest mozliwosc kupienia jakichs #!$%@? jak pendrive bluza itp. Kupic mozemy za euro a nasze zdobyte punkty wykorzystujemy na obizenie ceny produktu kupujac jakis voucher.
  • Odpowiedz
@johnmorra: Pewnie przesyłeczka 100 euro tak jak mówisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z ciekawości, sobie przejrzę co tam mają. Imho nie warto tego wydawać - i tak aktualnie wartość takiego pendrive to kompletnie nic, a kiedyś może te Bit Evil się rozwinie.. Oczywiście nie wierzę w nich, ale skoro nie poświęciłem im nawet chwili a tymbardziej własnej kasy, a jest szansa, że się rozwiną to czemu nie.
  • Odpowiedz