Wpis z mikrobloga

  • 1330
W tym wpisie wymieniamy najbardziej przereklamowane produkty. Ja zaczynam:

Oreo
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jack daniels jest bardzo spoko nie wiem czemu sie sadzisz, ale widac jestes znawca.

jezeli chodzi o johnego walkera to pomyslcie dlaczego na zachodzie nikt nie kupuje czerwonego a dopiero od czarnego JW jest kupowany


@highlander: Jedno i drugie to szczochy dla biedoty.
To jak by się jarać smakiem Tyskiego czy Harnasia xD
  • Odpowiedz
@loczyn: glupoty gadasz. to ze JD nie jest drogi nie znaczy ze jest zly. martini tez nie jest drogie a jest dobre. to ze za cos nie placisz 500zl nie znaczy ze wypada mowic ze to szczochy
  • Odpowiedz
glupoty gadasz. to ze JD nie jest drogi nie znaczy ze jest zly. martini tez nie jest drogie a jest dobre. to ze za cos nie placisz 500zl nie znaczy ze wypada mowic ze to szczochy


@highlander: ja nie mówię o cenie, przecież to barwiona wódka jeśli chodzi o smak.
Jeśli ktoś to kupuje to tylko do Coli i żeby #!$%@?ło w garnek.
  • Odpowiedz
co ty chcesz. alkohol robia od 140 lat, trzymaja poziom i smak. sa rozpoznawalni, niedrodzy, dobre bez dodatkow. rozumiem ze trolujesz w tym momencie.


@highlander: Nie xD
Nie wiem skąd się u nas wzięło, że to dobry trunek.
Znaczy no dobry. Harnaś też wiesz, że jebnie w czajnik, a jest w dobrej cenie.
Nie mówię, że nie trzymają poziomu czy smaku, ale oba są równie #!$%@? w smaku
  • Odpowiedz
Macarons, makaroniki, te takie ciasteczka makaronikowe. Kupiłem sobie kilka razy na spróbowanie, różne rodzaje, różnych firm, z cukierni, paczkowane, i za każdym razem miałem kaca że tyle to kosztuje a smak jest porównywalny do zwykłych biszkoptów z nadzieniem.
  • Odpowiedz
@loczyn: dlaczego u nas? w usa, w skandynawii w uk nikt tak do tego nie podchodzi. to jest dobry alkohol w rozsadnej cenie. to nie jest i nigdy nie byla whisky dla koneserow. to byl alkohol dla farmarow od zawsze. do niczego wiecej nie aspirowal. to ty chcialbys aby byl czyms wiecej.

to tak jakbys czepial sie fiata ducato za to ze nie jest tak komfortowy jak mercedes klasy S.
  • Odpowiedz
dlaczego u nas? w usa, w skandynawii w uk nikt tak do tego nie podchodzi.

No właśnie mam wrażenie, że u nas to jest uznawany za trunek premium.
Często go ludzie kupują na urodziny/imieniny, a jak ktoś przyniesie na impreze to "oooo zaszalałeś" xD
Dla mnie to brzmi jak by ktoś mówił "oooo zaszalałeś" po przyniesieniu Tyskiego, bo....

to jest dobry alkohol w rozsadnej cenie. to nie jest i nigdy nie byla whisky dla koneserow. to byl alkohol dla farmarow od zawsze. do niczego wiecej nie aspirowal. to ty chcialbys aby byl czyms wiecej.
  • Odpowiedz
@bidzej: różnica pomiędzy nimi jest taka, że Red Label kosztuje niewiele, za to JD jest już dość drogi w stosunku cena/jakość. Jeśli nie jesteś koneserem, z whisky na którą stać przeciętnego Polaka, osobiście mogę polecić Jamesona (podstawowy około 70zł za 0,7l), albo jego droższe wersje np. Crested.
  • Odpowiedz