Wpis z mikrobloga

Zrobiłem zestawienie banków nastawionych przyjaźnie na #kryptowaluty i #bitcoin, wysyłając zapytanie do ponad 20 banków. Jeśli macie jakieś informacje o blokowaniu kont, przelewów lub inne które mógłbym uzupełnić proszę o pw. Prosiłbym również o jakiś feedback jak z czytelnością itd

http://kryptowalutowo.pl/banki-przyjazne-kryptowalutom/

#banki #ekonomia
  • 11
@tfuj_pszyjaciel wysłałem zapytanie ponad tydzień temu, niestety nie dostałem jeszcze odpowiedzi. Pierwsze wiadomości były wysłane 6 stycznia i niektóre banki dalej bez odzewu. Spytałem nawet takie wynalazki jak t-mobile bankowość, wysłane raczej do wszystkich banków w Polsce, nie wszystkie są umieszczone na liście.
@Kryptowalutowo: w kantorbitcoin.pl mamy rachunek w PKO BP (przy ich pełnej świadomości, bo zdarzało się, że wspólnie sprawdzaliśmy wątpliwe weryfikacje) i jest spoko, zarówno my jak i Klienci korzystający z PKO nie mieli dotychczas nigdy problemów z przelewami - polecamy (podobnie jak ING i mBank), Alior mamy krótko i jak na razie takie mieszane mam uczucia /ale nie blokują/), Idea nie blokuje, ale jest do dupy jeśli chodzi o wsparcie jeśli