Wpis z mikrobloga

Mircy, powinienem się zgodnie z poniższym niepokoić, lub podjąć jakieś kroki?
Trochę się to już przedłuża, a paczki ani widu ani słychu... Jeszcze nie zdarzyło się, abym tyle czekał na przesyłkę.
Jestem cierpliwy, ale bez przesady. I skąd te rozbieżności w trackingu?

Arrival at Destination Post - oznacza, że paczka jest w Polsce?

#zegarki #skywatches #tracking #pocztapolska
Emill - Mircy, powinienem się zgodnie z poniższym niepokoić, lub podjąć jakieś kroki?...

źródło: comment_QwB6C1FIivE395S7rocmAB6Kmj14COF3.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Emill: U mnie status Arrival at Destination post wisi od 8 GRUDNIA :/ dzis 57 dzień od wysyłki, poczta nic nie wie, nadawca tak samo
  • Odpowiedz
@AliPaczka: Tzn. juz wywalczyłem refund bo kupowałem na Geekbuying. Kurcze a jak to jest ? Dostaje refund i paczka moze do mnie przyjsc po tych 60 dniach ?
  • Odpowiedz
refund i tyle


@AliPaczka: ja na aliexpress nie zamawiałem, tylko kupowałem zegarek na skywatches.. to był mój drugi zakup u nich... na pierwszy zegarek czekałem miesiąc z hakiem, ale ten zegarek był "trochę" droższy, więc mam obawy, że znalazł się już na nadgarstku jakiegoś Sebastiana robiącego na sortowni :/
  • Odpowiedz
@Emill: ale cos chyba jest nie tak z paczkami singapore na forum telchina jest sporo osob w takiej sytuacji jak my... Sa wyjatki co dostaja po 40 dniach
  • Odpowiedz
@Emill: stosunkowo mało paczek jest kradzionych, jest szansa że dotrze. Na szczęście zwykle to sprzedawca ponosi odpowiedzialność za doręczenie (przy zamówieniach zagranicznych oczywiście) więc nie trzeba się martwić o swoje pieniądze.
  • Odpowiedz