Wpis z mikrobloga

#pomocy #auto #mechanikasamochodowa #rozrusznik #zepsulem

Wczoraj jeździł normalnie i nic mu się nie działo, ładnie itd. Dziś, po 12 godzinach przerwy kiedy ostatni raz był włączony, ja pełen entuzjazmu że się przejadę niemile się zaskoczyłem jak nie chciał zapalić. Jakiś pomysł co może być przyczyną? Akumulator jest dobry, przekładałem z drugiego, i nic (drugi pali na obu akumulatorach od strzała). - Ford Explorer II SOHC. ( ͡° ʖ̯ ͡°) https://www.youtube.com/watch?v=GZKLwdutRY4
  • 5
  • Odpowiedz
@PijanySzkot: Zobacz czy iskrę ma jak ma to sprawdź czy paliwo dostaje np. pryśnij plakiem w dolot. Albo sprawdź ciśnienie paliwa. Jeśli masz układ z regulatorem w listwie to możesz zdjąć wąż powrotny i zobaczyć czy leci paliwo powrotem. Albo jeśli masz "wentylek" jak w kole na listwie to nim możesz zmierzyć. Zobacz też czy nie leje ci się paliwo wężykiem podciśnieniowym z regulatora.
Jak iskra jest i ciśnienie jest to
  • Odpowiedz
@PijanySzkot: Posprawdzaj bezpieczniki. Mi kiedyś się jarał od pompy paliwa i tak samo było chociaż nie pamiętam czy było ją słychać po właczeniu zapłonu, ale chyba nie. Posprawdzać nie zaszkodzi
  • Odpowiedz
Dziś odpalił za pierwszym razem, co nie byłoby dziwne gdyby nie fakt, że nic przy nim nie grzebałem. Czyli co będzie, immobilizer? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz