Wpis z mikrobloga

Tomasz 22 Gdańsk

Zgłoszenie nr 181 z dnia 2018-01-20 16:06:16

Imię: Tomasz
Wiek: 22
Miejscowość: Gdańsk
Kim jestem?
Aktualnie jestem na trzecim roku studiów licencjackich, ale nie wiem czy mam zamiar iść dalej na magisterskie. Mam zamiar skończyć ten rok i iść na rok to pracy, potem pomyśleć. Od pewnego czasu mieszkam też w przytulnym i obszernym pokoju na poddaszu u rodziców. Jakby nie patrzeć, jest to kompletna odwrotność od mieszkania w piwnicy ;p

Wygląd
Wiadomo, każdy ma inne standardy tego co jest ładne/brzydkie. Dla mnie na przykład wszyscy faceci są brzydcy, więc nie będę sobie stawiał żadnych ocen punktowych. Wzrostu mam 1.75m, czyli nie za wysoko, ale nadal za dużo na fikołki. Na głowie z kolei moje włosy układają się w zmyślny sposób efektywnie ukrywający zakola. Jeżeli chodzi o ubiór, to mogę zagwarantować, że nie noszę dresów, skarpet do sandałów, ani tych śmiesznych koszul flanelowych. Mam za to okulary, takie kwadratowe, hipsterskie.

Zainteresowania
Jestem zdecydowanie introwertyczny i chodzenie do klub lub na domówki kompletnie do mnie nie trafia. Wolę spędzić czas grając w grę, oglądając film lub bajkę (tę chińską też). Uwielbiam też planszówki. Myślę również o założeniu bloga, gdzie wylewałbym swoje przemyślenia, na wszystkie wyżej wymienione tematy. Uczę się też rysować i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się osiągnąć taki poziom umiejętności, gdzie będzie się dało to pokazać ludziom.

Czego oczekuję?
Przede wszystkim chcę być lubianym za to kim jestem. Szukam osoby, przy której nie będę musiał się wstydzić, lub hamować z przekazywaniem swoich myśli. Szukam kogoś, przy kim czułbym się swobodnie i wiedział, że będziemy mogli polegać na sobie nawzajem. Po prostu, chcę, żebyśmy razem lubili przebywać w swoim towarzystwie i mieli o czym rozmawiać. Fajnie by też było, jakbyś była niższa i młodsza ode mnie, choć bez tego da się żyć. A z wyglądu, to takie 5-8/10 jest dla mnie w sam raz.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Ty, Ja, wór pełen chipsów, popcornu i coli i robimy sobie maraton najgłupszych filmów z Bollywoodu. Tych z dziwna fizyką, absurdalnymi scenami walk i pościgów oraz losowymi scenami tańca.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub: jeżeli będziemy mieszkać razem, równie dobrze możemy taki związek zalegalizować. Dzieci: za ~10 lat. Papierosy: nie lubię Piwo: czasem mam wrażenie, że mam na jego punkcie jakąś fobię, ale nie mam aktualnie motywacji, żeby coś z tym robić. Narkotyki: a komu to potrzebne?

Tak się zastanawiam, czy nie brzmię trochę jak jakiś free thinker individual, ale nic to. Umiem się z siebie śmiać i staram się nie brać zbyt wielu rzeczy na poważnie. Najważniejsze w życiu jest dla mnie bycie szczęśliwym z osobami, na których mi zależy oraz mieć środki, aby kupić czekoladę. Bo czekolada daje szczęście.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonytrojmiasto < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Tomasz 22 Gdańsk

Zgłoszenie nr 181 z dnia 2018-01-20 16:06:16

Imię...

źródło: comment_4TSAeYYdwQnY3OKNq1Oj1fxdvgtFvrNn.jpg

Pobierz