Wpis z mikrobloga

@lronman: Gdzie tak napisali? Bo nie mogę znaleźć.
Wyczytałem tylko wiadomość od członka zespołu:
"Jak wspomniano powyżej, nasz zespół Dev pracuje nadliczbowo przed wydarzeniem Relaunch 20 lutego. Oprócz tego zespół marketingowy przygotowuje szereg treści i kampanii, które będą prezentowane w kolejnych miesiącach. Nie trzeba dodawać, że jesteśmy bardzo podekscytowani nadchodzącym rokiem!

Nie moglibyśmy tego zrobić bez wsparcia naszej niesamowitej społeczności! Członkowie tacy jak Ty inspirują zespół w siedzibie firmy Lisk i
Ktos tu pisal ze zatrudnili zewnetrzna firme i powiekszyli zespol aby dotrzymac terminu 20.02 - mam nadzieje ze sie nie przeliczyli i cos poza zmiana kolory zaprezentuja w lutym
@lronman: Podaj jakieś źródła/linki :D Bo wiesz, spekulacje zawsze będą, ale czym to potwierdzają? Że ktoś ma takie przeczucie na podstawie tego co było kiedyś to ja dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaczynali rok/ dwa lata temu w 3 osobowym skłądzie, teraz ich jest ponad 30 osób na pewno, dokładnie nie wiem ile, dodatkowe firmy przygotowują relaunch i pomagają w kodowaniu, jak pisałem prace na github idą