Wpis z mikrobloga

Mirki jako iż nie udało mi się znaleźć wolnego slotu w #spotifyfamily to mam pytanie :
Jest 5 osób chętnych do założenia "rodziny" #spotify ? Wołam @mmws oraz @Insiders bo wiem ,że było zainteresowanie z ich strony. Jełsi do godz. powiedzmy 19-20 uzbiera się dostateczna ilość osób to już dziś zakładam mirkowe konto na spotify .

Mam tylko jedną sprawę : Czy spotify w jakiś sposób sprawdza czy osoby z "rodziny" nie znajdują się pod jednym adresem ? Pytam tak ,żeby uniknąć potem problemów z wyłączonym dostępem do usługi.
Płatności najlepiej na ing.
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@polwac , @Insiders , @asmos1 no z tego co widzę razem ze mną jest nas 4 na chwilę obecną - działamy we 4 ?
Nowe konto już założone. Jeśli będzie nas 4 to 7.5 PLN na miesiąc wychodzi.
Jaka forma płatności Wam bardziej odpowiada : paypal czy ing ?

Ja mogę jeszcze spokojnie poczekać do końca tygodnia na te 2 dodatkowe osoby ,ale też nie byłoby fajnie gdyby ktoś
  • Odpowiedz
@polwac , @Insiders , @asmos1 , @mmws jak chcecie wpłacić tą pierwszą "ratę" ?
@mmws myślę ,że podobnie jak za netflix przelew na konto ing.
Reszta pisać . Wyślę namiary na konto na pw.
po otrzymaniu wpłaty wysyłam namiary na nasze konto spotify.
Jeśli ktoś chce robić przelew za pomocą paypala to niech napisze jakie dane są potrzebne bo sam jeszcze nie ogarniam
  • Odpowiedz
@oliho: podaj dane do przelewu na priv
Jeśli chodzi o zakładanie rodziny i dołączanie do niej to nie mam pojęcia jak to działa i gdzie podaje się ten niby wspólny adres zamieszkania.
Dajcie znać jak będziecie wiedzieć jak to zrobić dobrze, żeby nas spotify nie wyszpiegował, że razem nie mieszkamy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oliho: nie wiem, ja się nie widzę...ale tak naprawdę nie ma znaczenia jakie dane podamy(do spotify family można dodawać nie tylko rodzine ale też znajomych, jedynie musimy mieszkać w pod tym samym dachem)...ważne jest, żeby adres był ten sam, imie nazwisko jest nieistotne( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz