Wpis z mikrobloga

@Sulemelaradio:
Prawda ale mówił w jednym z pierwszych streamów na nowej "chacie" do Marleny coś o Ukraińcach mieszkających na dole. Tam nocleg kosztuje od 20-25zł. wiec pasuje
Wystrój wnętrz pasuje
Fakt tego ze nie może palić w środku też wskazuje że to hotel a raczej noclegownia. Dziś wspominał że są czujniki dymu.
Wypadałoby zadzwonić pod jakimś pretekstem i dowiedzieć się na "recepcji" czy taki ktoś tam mieszka
  • Odpowiedz
@MuodyBordowik: zestalkowałem go trochę. W NDM są 4 żabki (nawijają o żabce co chwile), jedyne miejsce, gdzie są takie mieszkania po takiej cenie to w okolicy żabki na modlińskiej.
Patrz na to, co mówi jak jest lekko oderwany od tego stream'a, typowo skupia się na kwestii alkoholu/zakupów.
Nie ma tak dobrych aktorów, żeby przez tyle godzin udawać tak bardzo pijanego. Jakby tak dobry był, to już w hollywoodzie by siedział, a
  • Odpowiedz
@Pawelczi: hmm szkoda że jeszcze nie znalazł się nikt kto by wyszukał ogłoszenie ze zdjęciem tej mega charakterystycznej tapety.

co do żabki to taki pato umysł może tak nazywać każdy sklep z alkoholem a tam taki jest pphu Anetka. szukałem info czy obecnie nie działa on pod szyldem żabka/fresh ale nie znalazłem.
  • Odpowiedz
@MuodyBordowik: Szukałem, ale przeszłe ogłoszenia są usuwane z portali i nie ma do nich wglądu ( po za tym co wystawiał). siedlce, ndm, nawet w okolicach szukałem. Obstawiam jednak ( po znajomości marki polmos, której sam nie kojarzyłem nawet, a już prawie ćwierćwieku w dupie mam), że koleś trochę nazwy sklepów jednak kojarzy.
  • Odpowiedz