Wpis z mikrobloga

Emil 26 Warszawa

Zgłoszenie nr 170 z dnia 2018-01-18 00:40:16

Imię: Emil
Wiek: 26
Miejscowość: Warszawa
Kim jestem?
Gościem, który ma w głowie masę dziwnych pomysłów, ale potrzebuje kogoś, kto pomoże mu je zrealizować. Typem, któremu zdarza się robić rzeczy, które dla innych są bezsensowne, a on ma z tego frajdę. Człowiek, który mimo ścisłego umysłu, bardzo często kieruje się sercem i przeczuciem. Nieśmiały chłopak, który bardzo lubi rozmawiać z ludźmi, często nieznajomymi.

Wygląd
Poniżej 180... o jakieś 2-3 cm, ale jednak ;) Ostatnio z lekkim brzuchem, ale już z tym walczę, wracając do swojego hobby. Styl? Klasyczny, dobrze się czuję w koszulach i swetrach, ale z lekką nutką luzu ;)

Zainteresowania
Jazda na rowerze, to coś co pozwala mi się zmęczyć, odciąć od świata i odpocząć psychicznie na co dzień. Na dłuższą metę relaksuje się w górach, często na 3-4 dniowych wypadach. Od kilku lat aktywnie interesuje się miksologią, alkoholami, gotowaniem, jak i jeszcze szerzej rozumianą gastronomią. Poza tym lubię spędzać czas przy starych polskich filmach, stand up i na spotkaniach ze znajomymi.

Czego oczekuję?
Nowych ciekawych znajomości, kogoś ze wspólnymi zainteresowaniami. Na spokojnie, nie oczekuję, że jeżeli ktoś się do mnie odezwie, będziemy parą do końca życia, albo że w ogóle będziemy parą ;)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Z samego rana pakujemy się do samochodu-> kierunek Bieszczady, na miejscu szybkie przepakowanie, szybki obiad i idziemy w góry, po spacerze szukanie prysznica. Udało się znaleźć w schronisku pttk. Później powrót do samochodu na nocleg. Moglibyśmy spać gdzieś indziej, ale przecież dopiero wczoraj wieczorem wpadł nam do głowy pomysł na wypad w góry, więc nie zdążyliśmy nic innego ogarnąć. Ale spoko, przecież nie pierwszy raz już rozkładamy śpiwory z tyłu ;) Teraz tylko w ciszy cieszymy się z widoku zachodu słońca i cóż... idziemy spać, bo przecież jutro będziemy chodzić po górach kilkanaście-kilkadziesiąt kilometrów dalej... gdzie dokładnie to zobaczymy jutro ;)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Hm... Tak, tak, tak ;) Nie lubię tylko marihuany z pewnych powodów, ale uważam, że wszystko jest dla ludzi, ale ze wszystkiego trzeba mądrze korzystać. Ślub i dzieci jak najbardziej, ale nie trzeba się z tym spieszyć, aż tak :)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Emil 26 Warszawa

Zgłoszenie nr 170 z dnia 2018-01-18 00:40:16

Imię...

źródło: comment_CoQkYvv1ZyBz8JeZAxs0Ze0zPkTHExE6.jpg

Pobierz
  • 10
@dajeszmalina: @snowball666: nie wiem jak to jest z innymi, ale sam osobiście dużo bardziej wolę góry niż może.
Zazwyczaj dużo ciekawsze rzeczy do zwiedzenia podczas spaceru i brak piasku wszędzie.
Chociaż dla mnie większość opisów idealnego dnia jest dość, hmm... ciekawe :D