Wpis z mikrobloga

@Wojt_ASR_: dokładnie też tak uważam, pograł by pół roku i utrzymując formę miałby powołanie, jeszcze by zyskał na wartości oraz mógł by wówczas wybierać spośród ofert, zamiast trafić do Bułgarii, przecież tam w zasadzie tylko dwa klubu grają, reszta to piach totalny.
@tabarok: kolejna sprawa też taka, że akurat świerczok to nie jest piłkarz, który się łatwo aklimatyzuje w nowym klubie. Tutaj znał styl gry, miał pewny pierwszy plac, trener kadry miał go na widoku i opinia publiczna też go wspierała, a tam? Wystarczą 4 mecze bez gola, straci pierwszy plac i obudzi się z ręką w nocniku.

Oczywiście jest też scenariusz optymistyczny, ale imo nie jest wcale bardziej realny, niż ww.
@Wojt_ASR_: czy ja wiem, czy on ma problemy z tą mityczną aklimatyzacją? może i znany jest jako trudny charakter, ale do Zagłębia wszedł przecież z mocnym przytupem i łatwo zjednał sobie szatnię. dla mnie to o tyle dziwny ruch z jego strony, bo nie zalicza przy tym awansu sportowego - jasne, Łudogorec gra w pucharach, no ale szanujmy się, przechodzić z jednego klubu do drugiego i ryzykować prawdopodobnie jedyną w życiu
LeBron - @WojtASR_: czy ja wiem, czy on ma problemy z tą mityczną aklimatyzacją? może...

źródło: comment_MWYFw73B7w6Pz5SbFI9BTeCOIJS3IxXI.jpg

Pobierz
@LeBron_: odsyłam - to sa oczywiście suche statystyki, ale jeśli chciałbyś coś więcej poczytać, no to jest sporo artykułów czy to na weszło, czy na innych stronach.

Ja generalnie trzymam za niego kciuki, ale po prostu IMO menedżer mocno #!$%@?ł sprawę.
@Wojt_ASR_: ja wiem, jaką on sobie wyrobił opinię swoją dotychczasową karierą, ale Świerczok z Zagłębia a Świerczok przed Zagłębiem to dwie różne osoby. polecam Ci ten wywiad. odkąd poznał Alinę (swoją dziewczynę) naprawdę zaczął pracować nad sobą i jest większym profesjonalistą niż dotychczas
@tabarok: @LeBron_: Wydaje się, że słowo klucz przy tym transferze to utrzymanie formy. Jakby na wiosnę zaciął się jak np. Sheridan to transfer i mundial by pozostały w sferze marzeń, to samo w przypadku jakiejś kontuzji. Tak zyskuje finansowo i dostaje od mediów i sztabu kadry parasol ochronny pod nazwą "aklimatyzacja", jak nie będzie od razu wygrywać z Keseru to nie będzie rzutować na jego pozycji w kadrze tak bardzo,