Wpis z mikrobloga

@choramuchomora: może spróbuj the end of the fucking world. Absolutnie nie jest to bezmyślny serial dla mas, ale historia jest opowiedziana w taki sposób, że cały sezon oglądniesz za jednym zamachem. Ja jestem nim oczarowana. Gran Hotel oglądałam, Julio robił robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°) telefonistki są na mojej liście, jak ci się podobały?
  • Odpowiedz
  • 0
@pozanawiasem: mam na liście, oglądam z niebieskim, zostały nam juz tylko dwa odcinki () a telefonistki spoko, tym razem Francisko robi robotę xD
Ogólnie na gran hotelu i telefonistkach bardzo podszkoliłam swój hiszpański, nie pogardziłabym jeszcze jakimś wciagajacym tytułem
  • Odpowiedz
@choramuchomora: właśnie Francisco zmotywował mnie do zerknięcia na Telefonistki. Czuję, że ten serial mi się spodoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety nie znam więcej hiszpańskojęzycznych seriali :c ale mocno polecam Ci Grace i Grace, znajdziesz go na Netflixie. Czuje się #!$%@? po oglądnięciu tego serialu. Kreacja postaci jest tak świetna, ze do tej pory jestem w szoku. Cudowny, naprawdę polecam! Twojemu niebieskiemu tez powinien się ten serial
  • Odpowiedz