Wpis z mikrobloga

@cebula85: Przy okazji, w 3:30 widać po lewej miniaturkę jednego z nieogłoszonych jeszcze przywódców dodatku. Ludzie typują, że jest to Lautaro z plemienia Mapuche, a jako dwie brakujące civki wskazują Zulusów i... Szkocję, na które wskazywał wyciek z chińskiego forum. Dotychczas podchodziłem sceptycznie do tego wycieku, ale ktoś wyszperał z plików modele pałaców i jest wśród nich jeden wskazujący swą architekturą faktycznie na szkockie klimaty, który dotychczas nie występuje w grze:
Dotychczas podchodziłem sceptycznie do tego wycieku, ale ktoś wyszperał z plików modele pałaców i jest wśród nich jeden wskazujący swą architekturą faktycznie na szkockie klimaty, który dotychczas nie występuje w grze:


@Talvi: Który masz na myśli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@przemyslaw-maczka: xD no ja też, grywałem z bratem i znajomymi w CivIV, jak to ja badania zawsze wszystkie lubię porobić, budynki pobudować, na spokojnie się rozwijać, więc jak wpada jeden bardziej agresywnie nastawiony to ja szybko nie mam co robić xD no ale tak jak Ty, uparcie gram dalej :D
@Lipathor: No i pomijając obronę miast pierwsze jednostki w epoce atomu. Ja dodatkowo kompletnie pomijam marynarkę wojenną oraz religię mimo że w 6 jest bardzo ważna. Nawet jak gram typowo religijną nacją. No nie umiem po prostu. Ale wiesz jak kiedyś przyjdzie ci ochota na jakiś wyścig w kosmos pisz PW:D Mam 5 z wszystkimi DLC i 6 z też jak na razie wszystkimi DLC.